AWM Agencja Wydawnicza Dom, Moda, Hobby

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Zaczarowany ołówek 2, Książka |

  Aż 8 dwustronnych kolorowanek panoramicznych gwarantuje naprawdę długą zabawę - to ponad 5 metrów kolorowania!
  Dodatkowo każdą stronę można bezpiecznie wyrwać z książki i udekorować nią dowolne miejsce.

  Promocja
  okładka Jesień z jeżykiem, Książka | Kozera Piotr

  Witamy w jesiennej krainie. Zapraszamy na spacer do pachnącego lasu lub parku! Jesień już się tam zadomowiła na dobre! Wszędzie pełno bajecznie kolorowych liści, kasztanów, żołędzi, grzybów i… zabawy. Dzięki zadaniom wyczarujesz z papieru wspaniałe jesienne dekoracje. Dodatkowo zadania na spostrzegawczość, labirynty, naklejki i wspaniałe papiery do składania. Seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4–6 lat: • rozwija umiejętność myślenia i kojarzenia • ćwiczy spostrzegawczość i...

  Promocja
  okładka Koloruję i naklejam 80 naklejek, Książka | Kozera Piotr

  80 stron do kolorowania i aż 80 naklejek! Duży format książki pozwoli dziecku na rozwijanie umiejętności rysowania i kolorowania.

  Promocja
  okładka Koloruję i naklejam 4, Książka | Kozera Piotr

  80 stron do kolorowania i aż 80 naklejek! Duży format książki pozwoli dziecku na rozwijanie umiejętności rysowania i kolorowania.

  Promocja
  okładka Kolorowa teczka z książeczkami dla chłopców, Książka |

  Atrakcyjny zestaw plastyczno-edukacyjny dla dzieci w wieku 4-6 lat.
  W poręcznej teczce z uchwytem same skarby:

  książki do kolorowania i do malowania wodą
  zabawa z papierem
  dodatkowo w prezencie papierowe modele samochodów!

  Seria edukacyjna dla dzieci w wieku 4–6 lat

  doskonali umiejętności plastyczne i manualne
  ćwiczy spostrzegawczość i kreatywność
  pomaga w nauce liczenia i pisania
  BAWI I UCZY!

  Promocja
  okładka Origami Składam kwiaty, Książka |

  8 modeli origami, opisywanych i zilustrowanych szczegółowo, krok po kroku, zagięcie po zagięciu. Zadbaj o rozwój swoich umiejętności manualnych i stwórz własny ogród pełen wielobarwnych kwiatów. W prezencie 22 kolorowe papiery dostosowane do prezentowanych modeli.

  Promocja
  okładka Origami składam zwierzęta, Książka |

  8 modeli origami, opisanych i zilustrowanych szczegółowo, krok po kroku, zagięcie po zagięciu. Zadbaj o rozwój swoich umiejętności manualnych i stwórz własny świat pełen zwierząt. W prezencie 22 kolorowe papiery dostosowane do prezentowanych modeli.

  Promocja
  okładka Zaczarowany ołówek 1, Książka |

  Ponad 5 metrów kolorowania!

  Panoramiczne rysunki do kolorowania z możliwością bezpiecznego wyrwania.

  Strony można bezpiecznie wyrwać z książki, a sam obraz zawiesić w dowolnym miejscu.

  Wszyscy będą podziwiali, jak pięknie maluje Twoje dziecko!

  Promocja
  okładka Szkoła origami 1 Zwierzęta, Książka |

  Chcesz zostać czarodziejem i stwarzać niezwykłe zwierzęta ze zwykłych kartek papieru? To możliwe dzięki naszej Szkole origami! Poznaj 16 fantastycznych modeli origami podzielonych na pięć poziomów trudności. Wykonanie każdego modelu jest bardzo łatwe dzięki prostym opisom i rysunkom krok po kroku. Dodatkowo zamieszczamy 132 papiery do składania modeli. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tej książce! Rozwijaj wyobraźnię przestrzenną, logiczne myślenie i zdolności man...

  Promocja
  okładka Star Wars Origami 36 modeli z filmu Gwiezdne Wojny, Książka | Chris Alexander

  Prezentujemy 36 modeli origami, z których stworzysz własną galaktykę, wzorowaną na Gwiezdnych Wojnach! Są tu bohaterowie, statki, droidy i różne rodzaje broni! Modele zostały zaprojektowane przez Chrisa Alexandra - mistrza origami w świecie Gwiezdnych Wojen. Szczegółowo, krok po kroku, zagięcie po zagięciu, opisujemy wykonanie każdego modelu i prezentujemy jego zdjęcie. 72 kolorowe, zaskakujące, cieszące oczy i dostosowane do modeli papiery zapewnią prawdziwą zabawę, a Twoje...

  Promocja
  okładka Koloruję i naklejam 3, Książka | Kozera Piotr

  80 stron do kolorowania i aż 80 naklejek! Duży format książki pozwoli dziecku na rozwijanie umiejętności rysowania i kolorowania.

  Promocja
  okładka Koloruję i naklejam 6, Książka | Kozera Piotr

  80 stron do kolorowania i aż 80 naklejek! Duży format książki pozwoli dziecku na rozwijanie umiejętności rysowania i kolorowania.

  Promocja
  okładka Szkoła origami 4 Zabawa, Książka |

Co znajdziesz w kategorii: Dom, Moda, Hobby

Dom / Moda / Hobby” to obszerna grupa publikacji z podkategoriami: „Dom / Wnętrze / Ogród”, „Kolorowanki” oraz „Moda i styl”. Znaleźć tu można książki z licznych dziedzin związanych ze spędzaniem wolnego czasu, zbiory porad, wskazówek i myśli mających pomóc w różnorodnych czynnościach. Obok tego znajdują się tutaj publikacje odkrywające nowe, nieznane jeszcze światy, pozwalające dostrzec rzeczywistość czyimiś oczami, książki o modzie, stylu życia, kuchni, podróżach, ogrodach oraz wszelakich zainteresowaniach. W kategorii „Dom / Moda / Hobby” odnaleźć można zarówno pozycje dla zupełnych laików, osób, które chcą poznać coś nowego, jak i dla miłośników, znawców, tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie. Czytelnicy trafią tu na publikacje z zakresu stylu życia, np. „Życie zero waste” Katarzyny Wągrowskiej, która pokazuje, że zero waste to droga do lepszego funkcjonowania w świecie, czy książkę Agnieszki Maciąg „Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie” pełną przemyśleń i inspiracji dotyczących wewnętrznego rozwoju. W kategorii „Dom / Moda / Hobby” nie zabraknie również tematyki podróżniczej, np. „Życie stewardessy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice” Marii Kuczyńskiej, która opowiada o pracy na pokładzie samolotu, ale również o własnym życiu, czy „Przesunąć horyzont” dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej, która pisze nie tylko o wysokich górach, ale także o tym, że warto mieć cele, dążyć do ich realizacji i wyznaczać sobie kolejne. Odnaleźć tu możemy również takie tytuły jak: „Życie pszczół” Maurice’a Maeterlincka, „ABC szachów” Michała Wodzyńskiego, „Survival po polsku. Początek” Krzysztofa Kwiatkowskiego, „Zioła w domowym ogrodzie” Moniki Fijołek czy „Vegenerata bieg przez kuchnię” Przemysława Ignaszewskiego.