Horror Masakra - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    Promocja
    okładka Krew zapomnianych bogów, Książka |

    Pierwsza polska antologia grozy w słowiańskich klimatach! Trzynastu autorów połączyło swoje siły i stworzyło jedyny w swoim rodzaju zbiór opowiadań. Stare gusła, dziwaczne przesądy, przeraźliwe rytuały, demony i nocne stwory, wszystko to znajdziecie w tej upiornej antologii. Czy macie odwagę wkroczyć do mrocznego świata naszych przodków?

    Promocja
    okładka Słowiański horror, Książka |

    Panie i Panowie oto „Słowiański Horror” – antologia szczególna, która zwiastuje nam narodziny słowiańskiego horroru! Naszą misją jest popularyzacja kultury duchowej dawnych Słowian poprzez literacką grozę, bo to my jesteśmy prawnukami żerców, wołochów, wiedźm, guślarzy, wędrownych dziadów, którzy przed wiekami rozsiewali naszą kulturę po całej słowiańszczyźnie. Gdyby nie nasi przodkowie, świat nigdy nie usłyszałby o utopcach, wąpierzach, upiorach, wilkodłakach, złośliwym lich...

    Promocja
    okładka Licho nie śpi, Książka |

    Trzecia odsłona sztandarowej antologii z Wydawnictwa Horror Masakra. Zawarte w zbiorze utwory inspirowane są Mitologią Słowiańską, wierzeniami i kulturą dawnych Słowian. Obok debiutantów znajdziecie w zbiorze opowiadania min: Piotra Kulpy, Norberta Góry czy Kazimierza Kyrcza jr.
    „Po etapie raczkowania i stawiania pierwszych kroków przyszła pora na to, by słowiański horror stał się na rynku wydawniczym nurtem samodzielnym i rozpoznawalnym”.

    Promocja
    okładka Słowiańskie koszmary, Książka |

    Tuż po „Krwi Zapomnianych Bogów” kolej na mroczny zbiór opowiadań, zainspirowany słowiańską demonologią i wierzeniami naszych przodków. Fragment wstępu Witolda Jabłońskiego: „Mam nadzieję, że powyższy wywód historycznoliteracki wystarczająco dobrze uzasadnia, czemu uważam wydaną rok wcześniej antologię Krew zapomnianych bogów oraz niniejszą, Słowiańskie koszmary, za wydarzenia na naszym gruncie bezprecedensowe, nowatorskie i przełomowe. Młodzi twórcy poruszają się na jeszcze ...