Opis treści
Pulp magazyn to mocna dawka popkulturowej rozrywki i wiedzy. Czekają na was opowiadania, wywiady, recenzje i felietony.
Temat numeru to Błaznowi wolno więcej, czyli o śmiechu (nie tylko) w fantastyce autorstwa Łukasza Kucharczyka. O tym jak bawi nas wirtualny świat opowiada Mateusz Kapusta, a Julian Jeliński odnosi się do tematu w tekście Gdy trwoga to po humor.
Możecie też przeczytać recenzje i artykuły autorstwa m.in. Klaudii Sołdyńskiej, Juliana Jelińskiego, Wojciecha Guni, Tomasza Skupnia czy Marcina Kończewskiego. Ponadto teksty naszych stałych felietonistów: Marty Sobieckiej i Marcina Świątkowskiego.
W kwietniu zapraszamy na opowiadania autorstwa: Macieja Ciembroniewicza, Mateusza Wójcika i Izabeli Grabdy.
Nad formatem audio czuwa reżyser dźwięku - Marcin Kardach.
Pulp magazyn dostępny w formatach audiobook i e-book.
„Pulp Magazyn #13 (05/2025)”, Opracowania Zbiorowe – jak słuchać audiobook?
Audiobooka „Pulp Magazyn #13 (05/2025)”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.
A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).