Opis treści
Trzecia część audiobooka „Stalin. Dyktator na Kremlu” przybliża kolejne kluczowe wydarzenia z życia Józefa Stalina, które ukazują drogę przyszłego dyktatora do władzy. Autor opowiada m.in. jak Stalinowi udawało się kilkukrotnie uciec z Syberii i w jakich okolicznościach poznał swojego idola – Lenina. Wyjaśnia także, co oznaczał pseudonim Stalin, kto go nadał i dlaczego stał się tak symboliczny.
Dalsza część publikacji opisuje, w jaki sposób Stalin, działając z cienia, przejął kontrolę w Rosji oraz odpowiada, czy jego rola w wybuchu rewolucji październikowej była tak znacząca, jak głosiła późniejsza propaganda sowiecka. To pasjonujące spojrzenie na postać, która zmieniała historię, pozostając jednocześnie w cieniu wielkich wydarzeń.
„Stalin. Dyktator na Kremlu. Część III. Komunista, zesłaniec, rewolucjonista”, Bey Essad – jak słuchać audiobook?
Audiobooka „Stalin. Dyktator na Kremlu. Część III. Komunista, zesłaniec, rewolucjonista”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.
A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).