okładka Triumf ciemnościaudiobook | MP3 | Jacques Ravenne

Pobierz za darmo fragment ebooka

Darmowy fragment dla Ciebie

Słuchaj fragmentu

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

47,90 zł

Triumf ciemności
audiobook

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Powieść dla fanów Indiany Jonesa, „Kodu Leonarda da Vinci” i powieści szpiegowskich w klimacie Johna Le Carré!

Rok 1938. Europa stoi nad przepaścią, nad światem wisi widmo wojny. Ahnenerbe, tajemnicza instytucja nazistowska utworzona przez samego Himmlera, przemierza kontynenty, poszukując mitycznych artefaktów wszelakich kultur i religii. Jej członkowie, wiedzeni obsesyjnym pragnieniem zapewnienia Trzeciej Rzeszy wiecznego panowania, usiłują zdobyć skarby słynące z mrocznych mocy, które mogłyby ugruntować pozycję Führera.

Himmler wysyła esesmanów do tybetańskiego sanktuarium w zapomnianej himalajskiej dolinie, sam zaś wyrusza do Hiszpanii, by szukać w jednym z katalońskich klasztorów tajemniczej tablicy. Wierzy, że jego ludzie zdobędą klucz do wielkiej potęgi, ale o jaką moc tak zaciekle zabiegają?

Wkrótce Zachód z Winstonem Churchillem na czele odkryje, że wojna z Niemcami będzie nie tylko militarną potyczką, lecz także spirytualnym starciem światła z mrokiem. Do tej walki mogą nie wystarczyć doskonale uzbrojone oddziały wojsk…

„Triumf ciemności” to pierwszy tom sagi, na kartach której spotykają się najważniejsze postaci drugiej wojny światowej i fikcyjni bohaterowie, których losy potoczyły się w niezwykły sposób: Tristan, przemytnik dzieł sztuki, Erika, niemiecka archeolog, Malorley, brytyjski agent opętany żądzą zemsty i Laure, dziedziczka Katarów.

Szukacie thrillera, który naprawdę wyważa drzwi powszedniości? Ta fascynująca książka wiedzie czytelnika od Niemiec przez Francję aż do Hiszpanii, od czytania map nieba po poszukiwania wykutych w skale podziemnych inskrypcji”. „Aujourd’hui en France”

Szczegółowe informacje na temat audiobooka Triumf ciemności

Opinie i oceny audiobooka Triumf ciemności

0,0

0 ocen / 0 opinii

wspólnie z Lubimy Czytać
Oceń
Triumf ciemności

Triumf ciemności

Jacques Ravenne,

Moja ocena: