Opis treści
Alicja i Julia postanowiły spędzić wakacje w uroczym Fromborku. Miejsce wypoczynku wybrały nieprzypadkowo – od jakiegoś czasu słychać było, że w okolicy malowniczego miasteczka dzieje się coś dziwnego. Gnane ciekawością przyjaciółki przyjeżdżają na miejsce i od razu pakują się w kłopoty. A to dopiero początek ich pełnego przygód i zwariowanego pobytu w grodzie Kopernika.
Pisarka Agnieszka Pruska zyskała popularność dzięki serii bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera. W drugiej swojej serii Przygody Alicji i Julii, której głównymi bohaterkami są dwie dociekliwe nauczycielki, postawiła na humor, tworząc jedne z najzabawniejszych współczesnych komedii kryminalnych.
To drugie wydanie.
Agnieszka Pruska – popularna autorka wielu powieści kryminalnych, w tym między innymi bestsellerowe serii Szajba, Komisarz Barnaba Uszkier, Komisarz Rafał Borski, Sezon na zbrodnie jest zawsze oraz Tajemnice Gdańskiej Willi.
„Wakacje z trupami. Alicja i Julia (2)”, Agnieszka Pruska – jak słuchać audiobook?
Audiobooka „Wakacje z trupami. Alicja i Julia (2)”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.
A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).