Aleksander Dydel Ebooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Nowość
  okładka Test inteligencji IQ, Ebook | Aleksander Dydel

  TEST INTELIGENCJI IQAleksander DydelCzęstochowa VII 2022Wydanie IIINTERNETOWY OPIS KSIĄŻKIPrezentowany Test na inteligencję IQto bardzo wartościowe opracowanie praktyczne.Wynik IQ pozwala utworzyć właściwy programćwiczeń intelektualnych IQ przed przystąpieniemdo testu kwalifikacyjnego Mensy.Projekt Edukacyjny WII podkreśla wartość i bogactwointelektu w różnym aspekcie ducha, serca i umysłu.Opracowanie niezależne stowarzyszeniuutworzono w oparciu o wskazówki uznanychnaukowców ...

  okładka Trening umysłu, Ebook | Aleksander Dydel

  Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek logiczno-matematycznych buduje inteligencję ogólną, kształtuje zdolność logicznego myślenia oraz uczy wyciągania wniosków i argumentacji.Książka zawiera zbiór zadań logiczno-matematycznych: dwa testy sprawdzające, zestaw ćwiczeń treningowych oraz podstawy wiedzy praktycznej na temat sprawnego funkcjonowania mózgu. W publikacji opierano się na pracach uznanych specjalistów z dziedziny kognitywistyki.Aleksander Dydel - pasjonat giełdy, gier lo...

  okładka ABC inteligencji ze świętymi, Ebook | Aleksander Dydel

  Szczęść Boże,ABC inteligencji jest formą motywacjido regularnego fitnessu umysłui rozwijania zdolności intelektualnych w sposób twórczy i z entuzjazmem.50 ćwiczeńze świętymi i błogosławionymizachęca Czytelnikado kształtowania inteligencjiz zachowaniem harmonii wymiaru serca, umysłu i bogactwa duchowego.Miłej lektury.

  okładka Fitness inteligencji, Ebook | Aleksander Dydel

  FITNESS INTELIGENCJI.ABC. TEORIA I ĆWICZENIA.OPIS KSIĄŻKIINTELIGENCJAInteligencja jest piękną i wartościową cechą umysłu, którą można rozwinąć. Determinuje zdolność uczenia się, jest towarzyszką mądrości, wspomaga kreatywność, sprzyja tworzeniu nowych idei, nadaje kształtu i siły działaniom, czyniąc nasz świat bogatszym i fascynującym.SKŁAD KSIĄŻKIPublikacja stanowi kompilację najważniejszych i praktycznych informacji na temat inteligencji.Przy budowie zadań IQ i opisie zjawi...

  okładka Intelligentia, Ebook | Aleksander Dydel

  INTELLIGENTIA to łacińskie określenie inteligencji.Program Rozwoju Inteligencji przeznaczony jest dla szerokiego grona Czytelników.Książka utworzona na podstawie wskazówek wybitnych naukowców i autorów MENSA INTERNATIONAL.Opracowanie autorskie, niezależne Stowarzyszeniu MENSA POLSKA Przynależność uzyskana w 1999 r.Książka w bardzo przystępny sposób prezentuje zagadnienie inteligencji i zachęca Czytelnika do podjęcia tematu rozwoju w różnym aspekcie ducha, serca i umysłu.INTEL...

  okładka IQ, Ebook | Aleksander Dydel

  Poznaj typowe metody stosowane w klasycznych testach na inteligencję, które pomogą Ci podwyższyć uzyskiwany wynik.Książka bardzo pomocna przed przystąpieniem do różnych testów typu IQ (np. kwalifikacyjne w pracy lub typowe na inteligencję).Znając często powtarzane schematy można poprawić wynik nawet o 30 punktów. Zadbaj o swoje szare komórki i rozwiń swój umysł.

Czym są ebooki?

Ebooki to książki, których treść została zapisana w formie elektronicznej. Są nazywane również e-książkami, publikacjami elektronicznymi czy książkami elektronicznymi. Ebooki można odczytywać na komputerach i laptopach, ale są one przeznaczone głównie do czytania na urządzeniach przenośnych takich jak smartfony, tablety i przede wszystkim czytniki książek elektronicznych. Ebooki posiadające swoje pierwowzory w formie papierowej są jej odwzorowaniem. Posiadają wszystkie elementy obecne w „tradycyjnej” wersji, takie jak okładkę, ilustracje, spis treści, przypisy itp.

Niepodważalną zaletą ebooków jest to, że w odróżnieniu od drukowanej książki można w nich zmieniać rodzaj oraz wielkość czcionki, formatować tekst, a w zależności od posiadanego czytnika istnieje też możliwość wyszukiwania pojedynczych słów w tekście, dodawania zakładek i robienia notatek.

Formaty ebooków

Ebooki są dostępne w wielu formatach. Najpopularniejsze z nich, będące standardem dla publikacji elektronicznych, to EPUB, MOBI i PDF.

Epub

To nowoczesny format będący standardem publikacji ebooków. Format EPUB umożliwia zmienianie wielkości fontu, co pomaga dopasować jego rozmiar do ekranu. Ebooki w tym formacie najlepiej odczytywać na urządzeniach posiadających ekran eINK (elektroniczny papier), chociaż można je odczytać także na smartfonie czy tablecie. Format EPUB jest możliwy do odczytania na komputerze, jednak do tego celu konieczne jest zainstalowanie właściwego oprogramowania.

Mobi

Jest formatem ebooków wykorzystywanym przez czytniki firmy Amazon – Kindle (oraz na innych urządzeniach i programach dostępnych na rynku). Publikacje MOBI są zapisane w formacie Mobipocket, można więc pobrać je na dowolny sprzęt elektroniczny posiadający oprogramowanie umożliwiające odczytanie plików MOBI. Format ten jest oparty na języku HTML, dlatego jego wyświetlanie jest możliwe na urządzeniach mobilnych.

PDF

To format zapewniający taki sam wygląd strony jak w wersji papierowej – w tym formacie podział na strony jest sztywny. PDF służy do długoterminowego archiwizowania elektronicznych danych i może być odczytywany na większości komputerów, laptopów, smartfonów, czytników czy tabletów.