Dagmara Kaźmierska - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  okładka Prawdziwa historia Królowej Życia. Dagmara Kaźmierska, Audiobook | Dagmara Kaźmierska

  Czyta Dagmara Kaźmierska- Królowa Życia, autorka wspomnień! "Prawdziwa historia Królowej Życia" to autobiografia jednej z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu “Królowe życia” - Dagmary Kaźmierskiej. Influencerka zdradzi kuluary swej drogi na szczyt, opowie o latach dzieciństwa oraz kulisach nagrywania znanego w całej Polsce dokumentu. Ponadto autorka poruszy temat trudności w utrzymaniu relacji i odpowie na pytanie, czy miłość przetrwa wszystko. Kaźmierska w swojej ...

  Promocja
  okładka Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami
, Książka | Dagmara Kaźmierska

  Dagmara Kaźmierska ogromną popularność zdobyła jako Królowa Życia w programie o tym samym tytule. Nie ukrywała, że zanim trafiła do telewizji, spędziła w więzieniu kilkanaście miesięcy. Widzowie pokochali ją za odwagę, z jaką przyznała się do błędów. „Jest najlepszym przykładem resocjalizacji w polskim show biznesie”, pisano o niej.

  Promocja
  okładka Prawdziwa historia Królowej Życia
, Książka | Dagmara Kaźmierska

  Dagmara Kazimierska to niezwykle barwna postać, którą kojarzyć można głównie z występu w reality show "Królowe życia". Korzystając z fali popularności wystąpiła także w kilku produkcjach Patryka Vegi oraz kolejnym programie typu reality "Made in Maroko", w którym wraz ze swoim przyjacielem w celach służbowych podróżowała po tym pięknym kraju, naturalnie w otoczeniu kamer i ekipy programu. Gdziekolwiek się nie pojawi wzbudza niemałą sensację i przyciąga uwagę nawet najbardziej...

Dagmara Kaźmierska - książki, ebooki i audiobooki

Dagmara Kaźmierska to polska celebrytka, charakterystyczna i kontrowersyjna postać z polskiego show-biznesu, która zdobyła popularność głównie dzięki emitowanemu na antenie stacji TTV programowi “Królowe życia”. Jej losy i codzienność śledzą także setki osób obserwujących jej profile w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie.

Kaźmierska pochodzi z Kłodzka, lecz przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Kreująca się na bizneswoman celebrytka lubi przepych i znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi oraz decyzji związanych ze swoją urodą. Oryginalny styl pełen futer, błyskotek i mocnego makijażu wspierany jest przez liczne zabiegi estetyczne, jakim poddaje się Kaźmierska. Oprócz programu “Królowe życia” Dagmara Kaźmierska pojawiła się także na fali swojej popularności w produkcjach Patryka Vegi oraz w innym reality show, “Made in Maroko”. Prowadzi także własny butik z luksusowymi ubraniami i dodatkami w Kudowie-Zdroju, “Viva La Queen”.

Dagmara Kaźmierska - “Prawdziwa historia Królowej Życia”

Po sukcesie programu “Królowe życia” i w związku z rosnącą popularnością Dagmara Kaźmierska zdecydowała się napisać autobiograficzną książkę zatytułowaną “Prawdziwa historia Królowej Życia”. Ukazała się ona w 2021 roku nakładem Wydawnictwa ESPR. Format tytułowej produkcji opierał się na towarzyszeniu kilku osobom w ich codziennym, pełnym przepychu i luksusu życiu. Obok Dagmary Kaźmierskiej wystąpili w nim para projektantów, Gabriel i Rafał, oraz założyciele marki Just Unique, Iza i Patryk. To Kaźmierska zdobyła jednak największą sympatię oraz zainteresowanie widzów. Sprawiło ono, że ujawniona została także kryminalna przeszłość Królowej Życia. Trudniła się ona między innymi sutenerstwem, za co trafiła na jakiś czas do więzienia. Kaźmierska nie odcina się od tych wydarzeń, lecz by rozliczyć się z tamtym okresem, postanowiła napisać własną książkę. “Prawdziwa historia Królowej Życia” to napisana bez skrępowania i hamulców autobiografia, w której Kaźmierska otwarcie opowiada o działalności na granicy prawa, a także o pobycie w więzieniu i lekcji, jaką z niego wyniosła. Celebrytka nie szczędzi także czytelnikom pikantnych szczegółów oraz wielu zabawnych anegdot. “Prawdziwa historia Królowej Życia” ukazuje Dagmarę Kaźmierską jako osobę wielowymiarową, u której płaszczem wesołości i rozrywkowości kryje się smutek i samotność. Ważną osobą w jej życiu jest jedyny syn, Conan, nastoletnie oczko w głowie swojej mamy. Nie bez znaczenia jest także postać Jacka, wieloletniego przyjaciela Kaźmierskiej, który w jednym z odcinków programu “Królowej życia” nawet się jej oświadczył. W swojej książce celebrytka skrupulatnie obnaża krzywdzące jej zdaniem opinie na swój temat i stereotypy, jak również walczy o swoje dobre imię. “Prawdziwą historię Królowej Życia” Dagmary Kaźmierskiej znajdziecie na Woblink jako książkę papierową lub audiobook.