Wirtualne Targi

Liane Schneider - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia pomaga mamie, Książka | Liane Schneider

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia jedzie pod namiot, Książka | Liane Schneider

  Promocja
  okładka Mądra mysz Zuzia idzie do szkoły muzycznej, Książka | Liane Schneider, Wencel BurgerEva

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzi rusza się ząb, Książka | Liane Schneider

  Promocja
  okładka Zuzia w czasie pandemii, Książka | Liane Schneider

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia w górach, Książka | Liane Schneider

  Zuzia z mamą, tatą i młodszym bratem wyruszają w góry. To dopiero wyprawa fantastyczna! Są prawdziwymi turystami, którzy z plecakami wyruszają na górski szlak. A potem, pełni wrażeń, siedzą przy ognisku.

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia idzie do ZOO, Książka | Liane Schneider

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia i jej ulubiony kucyk, Książka | Liane Schneider

  Od kiedy Ania chodzi razem z Zuzią na lekcje jazdy konnej, muszą się dzielić Plamką. Zuzi wcale się to nie podoba. Kto pojedzie na jej ulubionym kucyku podczas wielkiego festynu? Na szczęście znajduje się śliczny kucyk Kasztanek.

  Promocja
  okładka Mądra mysz. Zuzia jedzie na wieś
, Książka | Liane Schneider

  Zuzia spędza wakacje na wsi.

  Mieszkają tam kury i króliki, krowy i świnie, a przede wszystkim jej nowa koleżanka, Agnieszka. Agnieszka pokazuje Zuzi zagrodę i wszystkich jej mieszkańców. Na koniec Zuzia dowiaduje się nawet, skąd bierze się mleko, które pije codziennie rano.

  Promocja
  okładka Mądra mysz. Zuzia jedzie na piknik
, Książka | Liane Schneider

  Zuzia jedzie na piknik to jedna z książek o rezolutnej Zuzi w edukacyjnej serii książek dla dzieci Mądra Mysz. Mała Zuzia i jej rodzina jadą na piknik. To ukoronowanie wycieczki. Spacer w lesie, duży piknik na łące, jedzenie lodów, wyprawa pociągiem – wspaniała przygoda. Tylko Zuzia gubi swojego misia… „Mądra Mysz” to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, a także przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam ...

  Promocja
  okładka Mądra mysz - Zuzia. Zuzia na festynie
, Książka | Liane Schneider

  W przedszkolu z okazji rozpoczęcia lata planowany jest festyn z jedzeniem z całego świata i świetnymi zabawami. Grupa Jeżyków przygotowuje przedstawienie na podstawie "Królewny Śnieżki". Kro zagra główną rolę? Zuzia, Klara czy Julia? Przygotowania idą pełną parą i są bardzo ekscytujące. Wszyscy bardzo cieszą się na bajkowy festyn z wyjątkową królewną Śnieżką.

  Promocja
  okładka Mądra mysz - Zuzia. Zuzia korzysta z nocnika
, Książka | Liane Schneider

  Pożegnanie z pieluchą to ważny krok w życiu nie tylko każdego dziecka, ale także rodzica. Proces ten nie zawsze przebiega łatwo i bezboleśnie, dlatego też często niezastąpionym wsparciem okazuje się ulubiona książeczka. "Zuzia korzysta z nocnika" sprawdzi się w tej roli idealnie. Po zajęciach z rytmiki, na których mała Zuzia widzi, że inne dzieci nie korzystają już z pieluszek, dziewczynka także postanawia zrezygnować z noszenia swojej. Przy wsparciu rodziców i dziadków rozp...

  Promocja
  okładka Mądra mysz. Zuzia i nowy dzidziuś
, Książka | Liane Schneider

  To dziwne, mama Zuzi robi się coraz grubsza. W końcu oznajmia: W naszej rodzinie pojawi się nowy dzidziuś! Ta książeczka serii opowiada o tym, jak Zuzia radzi sobie w roli starszej siostry. "Mądra Mysz" to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki "Mam przyjaciela...". Kwadratowe książki dla ciekawych świata maluchów to też cykl pełen technicznych szczegółów - "Maszyny i po...

  Promocja
  okładka Mądra Mysz. Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego, Książka | Liane Schneider

  Zuzia dobrze zna drogę do szkoły. Dziś jednak jest zablokowana jedna z ulic. Co teraz? Czy Zuzia powinna posłuchać mężczyzny, który chce wskazać jej drogę? Przecież nie zna tego pana. Zuzia wie, że nie należy słuchać nieznajomych.

  Promocja
  okładka Mądra mysz. Zuzia idzie do szkoły, Książka | Liane Schneider

  Zuzia bardzo się cieszy, bo wkrótce idzie do szkoły! Do tego czasu wydarzy się jeszcze wiele ekscytujących rzeczy, na przykład zapisy w sekretariacie i wizyta u miłej lekarki. Podczas dnia otwartego Zuzia poznaje swoją wychowawczynię i pozostałych uczniów. Najfajniejszy jest jednak pierwszy dzień szkoły! Ten tomik serii Mądra Mysz przygotowany został z myślą o przyszłych pierwszoklasistach przygotowujących się do wielkiej życiowej zmiany.

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia jeździ konno, Książka | Liane Schneider

  Mała Zuzia uczy się jeździć konno w stadninie. Wcale nie jest tak łatwo wsiąść na konia, a co dopiero utrzymać się na końskim grzbiecie. Zuzia zaprzyjaźniła się z Plamką i nawet w boksie sprząta chętnie. „Mądra Mysz” to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, a także przybliżające najróżniejsze zawody książki „Mam przyjaciela…”. Kwadratowe książki dla ciekawych świata maluchów to też cykl pełen technicznych szczeg...

  Promocja
  okładka Mądra Mysz. Zuzia idzie do lekarza, Książka | Liane Schneider

  Zuzia wcale nie jest chora. Podobnie jak wszystkie dzieci idzie do lekarza na badania kontrolne. Na początku jest trochę dziwnie, ale potem wizyta u lekarza robi się bardzo ciekawa. Książeczka opowiada o przygodach Zuzi w gabinecie doktora Niedzielskiego.

  Promocja
  okładka Mądra Mysz. Zuzia uczy się piec, Książka | Liane Schneider

  Zuzia chciałaby upiec ciastka, ale mama nie ma czasu. Zuzia postanawia więc spróbować sama… Rozbijanie jajek, przesiewanie mąki, ratowanie ciasta przed kotkiem Mruczkiem - to wszystko nie jest takie łatwe.

  Promocja
  okładka Mądra Mysz. Zuzia na plaży, Książka | Liane Schneider

  Zuzia spędza wakacje na plaży. Naturalnie, nie sama, jedzie z nią mama, tata i duży, zielony plastikowy krokodyl. A morze jest niebezpieczne dla krokodyli. Czy podczas tych wakacji pogoda dopisze? Będzie gorąco?

  Promocja
  okładka Mądra Mysz. Zuzia idzie do stomatologa, Książka | Liane Schneider

  Zuzia zauważa na swoim zębie małą brązową plamkę. Musi iść do stomatologa, choć trochę się tej wizyty boi. Pani stomatolog nie tylko leczy ząb, ale też na ogromnej szczęce krokodyla pokazuje, jak prawidłowo czyścić zęby.

  Promocja
  okładka Mądra Mysz. Zuzia się zgubiła, Książka | Liane Schneider

  Zuzia jest bardzo podekscytowana. Jedzie z mamą na zakupy do miasta. Nagle w wielkim centrum handlowym Zuzia… nie może znaleźć mamy! Czy teraz będzie musiała zostać tam sama? Na szczęście przy kasie jest mikrofon, który słychać w całym sklepie…

  Promocja
  okładka Zuzia smaży naleśniki, Książka | Liane Schneider

  Mama Zuzi ma urodziny. Dziewczynka postanowiła przygotować świetną niespodziankę dla niej: naleśniki z sałatką owocową. Szymon jej pomaga. Dzieci potajemnie kroją, mieszają, próbują i rozlewają ciasto. Tata czuwa, by wszystko poszło zgodnie z planem. To będą najpyszniejsze naleśniki na świecie!

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Zuzia pokłóciła się z Julią, Książka | Liane Schneider

  Kolejny tytuł w serii Mądra Mysz, tym razem o kłótniach i zgodzie. Zuzia i Julia są najlepszymi przyjaciółkami. Kiedy jednak bawią się w szkołę i Julia jest zbyt surową nauczycielką, dochodzi do kłótni. Zuzia jest wściekła i nie chce się już bawić. Jednak kiedy mija trochę czasu, Zuzia uspokaja się i chce się pogodzić. Tylko jak to zrobić?

  Promocja
  okładka Mądra Mysz Alarm w przedszkolu Zuzi, Książka | Liane Schneider

  Alarm! Wszy w przedszkolu! Zuzia i Julia bez przerwy drapią się po głowach. Na szczęście mama wie, jak temu zaradzić – potrzebny jest specjalny płyn i grzebień oraz świeża pościel. Miś Zuzi też bierze udział w walce z nieproszonymi gośćmi.