Bony na Mikołajki

Przemysław Wechterowicz

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Trafność wyszukiwania
  Promocja
  okładka Jajko czy kura?, Książka | Przemysław Wechterowicz

  Co było pierwsze: jajko czy kura? Oczywiście, że jajko, no przecież kura sama się nie wykluła. Zaraz. Ale skąd wzięło się jajko? Przecież ktoś je musiał znieść. Kura. Kura była pierwsza. Chwila. Kura pierwsza? Kury wylęgają się z jajek. Czyli jednak jajko. Tak. Nie. Żeby było jajko musi być kura. A żeby była kura musi być… jajko? Odpowiedzi szukajcie w książce. Może ją znajdziecie. Dobrej zabawy!

  Promocja
  okładka Proszę mnie przytulić, Książka | Przemysław Wechterowicz

  Czy wiecie, jaki jest najlepszy sposób na udany dzień? Pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził w sekrecie Niedźwiadkowi, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy. I tak zaczęła się niezwykła przygoda ojca i syna. Wędrują razem przez las i przytulają każdego, kogo spotkają na swojej drodze – malutką Gąsienicę, wielką Anakondę, a nawet Myśliwego ze strzelbą w dłoni... Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z ...

  Promocja
  okładka Uśmiech dla Żabki, Książka | Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak

  Mama Żabki zna prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość.
  Ta wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce, jej leśnych przyjaciołach i wielkiej mocy jednego uśmiechu rozweseli każdego z was. Sprawdźcie sami!

  Promocja
  okładka Uśmiech dla żabki, Książka | Przemysław Wechterowicz

  Mama Żabki zna prosty i skuteczny sposób na poprawę humoru swojej córeczki. Jest nim czuły i promienny uśmiech, który niczym serdeczne zaklęcie potrafi przemienić smutek w radość.
  To wzruszająca i zabawna opowieść o Żabce i jej przyjaciołach, która rozweseli każdego!

  Promocja
  okładka Gwiazdka z nieba, Książka | Przemysław Wechterowicz

  Spójrzcie – wyszeptała Orzesznica i wszyscy podążyli
  wzrokiem za jej łapką.
  Na granatowo-czarnej tafli jeziora coś nagle zaskrzyło
  i oto zobaczyli odbitą jak w zwierciadle gwiazdę, która
  wywołując delikatne poruszenie lustra wody, rozpłomieniła
  się niczym drogocenny kamień. Z każdą chwilą pojawiały się
  kolejne, aż w końcu całe jezioro zalśniło jak w tajemnej
  i pięknej baśni.

  Promocja
  okładka Alfabet, Książka | Przemysław Wechterowicz, ... Marta

  Najnowsza książka dwójki młodych autorów, twórców wielokrotnie nagradzanych Wielkich Marzeń. Tym razem zajęli się literami alfabetu, które dzięki ich niezwykłej wyobraźni zamieniają się w prześmieszne postaci opowiadające swoje historie, dzielące się marzeniami i problemami.
  Książka wiosną tego roku ukazała się we Francji.

  Promocja
  okładka W pogoni za życiem, Książka | Przemysław Wechterowicz, Emilia Dziubak

  Bohaterami książki są dwa sympatyczne i przebojowe owady. Malutka Jętka – odważna, ciekawa świata i żądna wrażeń, oraz Mucha – życzliwa towarzyszka i mądra przewodniczka. Podarowują sobie jeden jedyny dzień życia, niesamowity dzień! Ten niezwykły duet porwie was w szaleńczą podróż pełną zabawnych i wzruszających chwil, zaskakujących zwrotów akcji i fascynujących miejsc. Lećmy już, Jętka ma przecież tylko ten jeden dzień... Ruszamy na podbój Nowego Jorku! Piękna i mądra opowi...