Visa Mobile

Robert Chuchro Książki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka 790 cytatów po których twoje życie już nigdy nie będzie wyglądało tak samo, Książka | Robert Chuchro

  Witam cię serdecznie i bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z tobą o czym jest moja książka i co zrobić żebyś po jej przeczytaniu miał mega efekty. Przechodzimy do konkretów, czyli jak to się stało, że napisałem tę książkę. Osiągnąłem w swoim życiu praktycznie wszystko, ale chciałem jeszcze więcej, co wynika z jednej z potrzeb człowieka - chęci pomagania innym ludziom. Chciałem dać coś światu, zostawić coś po sobie, coś, co zmieni życie ludzki. To właśnie porady, które na...

  Promocja
  okładka Pokochaj MLM Marketing sieciowy, Książka | Robert Chuchro

  Jeżeli nie znasz MLM to bardzo się ciesze? ponieważ w tej książce rozwieje wszystkie mity i stereotypy a ty be?dziesz w pełni s´wiadomy co robić.Wiem ro´wniez˙ z˙e nawet jak jesteś doświadczonym networkerem to zmienisz pewne schematy i przekonania kto´re miałeś do tej pory a na pewno popatrzysz na MLM przez pryzmat człowieka a nie pienie?dzy.Mam ro´wniez˙ nadzieje z˙e po przeczytaniu tej książki pokochasz MLM, kto´ry w dzisiejszych czasach daje nam bardzo duże możliwości fina...

  Promocja
  okładka Mam więcej czasu niż ty, Książka | Robert Chuchro

  XXI wiek jest jedynym okresem w życiu człowieka, kiedy ma tak dużo obowiązków na głowie i żyje w tak ogromnym pędzie. Każdy z nas żyje w chaosie, codziennie biegiem pędzi do pracy, brakuje mu czasu na relacje z rodziną i wszędzie jest spóźniony. Brak wolnej chwili na spędzanie czasu z najbliższymi, brak czasu na przyjemności, zaniedbywanie swojego zdrowia przez brak jakiejkolwiek aktywności. Tak wygląda życie 80 % społeczeństwa. Czy tak powinno wyglądać życie każdego z nas? A...

Co to jest książka?

Książka jest dokumentem piśmienniczym, obszernym zazwyczaj zapisem wszelkiej ludzkiej myśli. Występuje w postaci wielostronicowej publikacji o określonej liczbie stron i trwałym charakterze.

Postać dzisiejszej książki drukowanej ma formę kodeksu będącego zbiorem kartek połączonych grzbietem. Taki sposób utrwalania zapisu w momencie upowszechnienia pergaminu zastąpił wcześniejszą formę dokumentu piśmienniczego, jakim był zwój.

Według definicji Słownika języka polskiego PWN książka jest złożonym oraz oprawionym arkuszem papieru zadrukowanym tekstem o charakterze literackim, użytkowym bądź naukowym. Jednak współcześnie definicja ta powinna zostać poszerzona o książki elektroniczne będące cyfrowym odpowiednikiem tych drukowanych. Do książek elektronicznych zaliczane są zarówno ebooki, jak i audiobooki. Treść utrwaloną w formie elektronicznej można odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na laptopach, tabletach, smartfonach, a przede wszystkim na przeznaczonych do tego celu czytnikach.

E-książki odgrywają bardzo dużą rolę. Podjęty jakiś czas temu proces digitalizacji książek umożliwia dostęp do światowych zasobów wiedzy znacznie większej liczbie osób. Zbiory ksiąg to niepodważalne światowe dziedzictwo kultury, jednak ze względu na ograniczoną możliwość szybkiego dostępu do przechowywanych w księgozbiorach publikacji, a także brak możliwości jakiegokolwiek dostępu do dzieł o znacznej wartości historycznej proces digitalizacji daje szansę na udostępnianie światowych dzieł szerokiej masie odbiorców.

Czym wyróżnia się dana okładka (oprawa)?

Okładka to wszystko, co zostało od zewnątrz trwale złączone ze znajdującym się w środku wkładem. Składa się z przedniej i tylnej okładziny (potocznie zwanej okładką), a także z grzbietu okładki. To właśnie okładka definiuje i określa ostateczny wygląd książki, gdyż determinuje między innymi sposób, w jaki łączą się ze sobą wszystkie kartki i jaka jest wewnętrzna budowa książki. Oprawy mogą być miękkie, twarde czy też zintegrowane – różnią się przede wszystkim wielkością, wagą, wytrzymałością oraz ceną. Przykładowo książki w twardej oprawie są większe, cięższe, bardziej wytrzymałe i droższe od tych w miękkiej.