Stanisław Korzeniowski - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  okładka Łowiectwo dawniej i dziś. Wybrane zagadnienia, Ebook | Stanisław Korzeniowski

  Publikacja jest interdyscyplinarną pozycją, wnoszącą cenny wkład w rozwój literatury popularno-naukowej z zakresu uwarunkowań środowiskowo-przyrodniczych łowiectwa jako segmentu zielonej ekonomii i elementu bioróżnorodności środowiska przyrodniczego. Uwzględnia także historyczną (od zarania dziejów do współczesności), ekonomiczną i kulturotwórczą rolę łowiectwa oraz wiele innych aspektów, w tym szeroki zakres tematyczny edukacji ekologicznej – na potrzeby...

  okładka Podstawy gleboznawstwa i ochrony gleb. Przewodnik do ćwiczeń, Ebook | Stanisław Korzeniowski

  Podręcznik akademicki z zakresu gleboznawstwa omawiający podstawowe wiadomości z zakresu: powstawania gleb, morfologii i systematyki gleb, ochrony i degradacja gleb,klasyfikacji gleb i inne.

  okładka Rolnictwo energetyczne i precyzyjne. Wybrane zagadnienia, Ebook | Stanisław Korzeniowski

  Publikacja jest analizą literatury dotyczącej wybranych zagadnień współczesnego rolnictwa, takich jak: agronomia, inżynieria rolnicza, utylizacja odpadów czy energetyka niekonwencjonalna. Szczególną uwagę autor zwraca na zagadnienia energetyczne. Książka napisana jest przystępnym językiem i stanowi doskonały materiał dydaktyczny. Idealnie sprawdzi się w procesie nauczania studentów na kierunkach związanych z szeroko pojętym rolnictwem.