Stephane Betbeder - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    Promocja
    okładka Bunkier Tom 2 Punkt Zero, Książka | Stephane Betbeder, Christophe Bec

    Zagubieni na środku pustyni, bez kompasu ani prowiantu, żołnierz Aleksiej Stasik i jego towarzysze broni maszerują, aby przetrwać.
    Każdy krok pozwala im zachować nadzieję. Zatrzymać się - znaczy umrzeć...

    Promocja
    okładka Bunkier Tom 5 Choroba górska, Książka | Christophe Bec, Stephane Betbeder

    Ostatni, piąty tom historii Aleksieja Stasika i Anity Borodin i konfliktu obu mocarstw na bliźniaczo do Ziemi podobnej planecie. Dla wszystkich fanów serii - finałowe 64 strony z hiperrealistycznymi rysunkami wg scenariusza Christophe'a Beca (Sanktuarium).

    Promocja
    okładka Bunkier Tom 4 Jatki, Książka | Christophe Bec, Stephane Betbeder

    Czwarty tom serii Bunkier. Aleksi Stassik, jako pierwszy obywatel Vielikegostoku udaje się, w celu odkrycia swego pochodzenia, do państwa Jeretyków. Jego miłość - Anika Borodin po rozmowie z Imparatorem opuszcza stolicę i ucieka w kierunku tajnej bazy w celu usunięcia implantu. Tymczasem tajemne siły wychodzą z cienia rozpoczynając batalię o planetę i ludzkość... Na pustyni trwa oblężenie twierdzy pustynnych koczowników a w górach... Mistrzowskie tłumaczenie Wojciecha Birka,...

    Promocja
    okładka Bunkier Tom 3 Wspomnienia, Książka | Christophe Bec, Stephane Betbeder

    Anika Borodina, siostrzenica Imparatora, prowadzi Aleksija Stassika do punktu zero, epicentrum straszliwego kataklizmu, który piętnaście lat wcześniej spustoszył okolicę Azbuski.

    W ruinach sierocińca, w którym młody Aleksij spędził część swego życia, odnajdzie on odpowiedzi dotyczące jego pochodzenia i burzliwej przeszłości.

    Promocja
    okładka Bunkier Tom 1 Zakazane granice, Książka | Stephane Betbeder, Christophe Bec

    W górskiej lodowej pustce wznosi się samotny bunkier. To część umocnień granicznych Velikistoku. Mocarstwa, które jako żywo przypomina inne ziemskie mocarstwa. Jego żołnierze noszą nawet dziwnie znajome słowiańskie imiona i nazwiska. Mają na sobie podobne do niemieckich mundury, i używają, dziwnie zbliżonej do amerykańskiej, techniki wojskowej. W bunkrze nr.37 nie ma bohaterów. Są zwykli żołnierze, oderwani od rodzin i bliskich, motywowani tylko chęcią przeżycia i powrotu do...