Bony na Walentynki

Toshikazu Kawaguchi

Toshikazu Kawaguchi (川口 俊 和) jest japońskim pisarzem urodzonym w 1971 roku w Osace.

Wiemy o nim niewiele. Nim poświęcił się pisaniu, pracował jako producent, reżyser oraz scenarzysta dla grupy teatralnej Sonic Snail. Jego najpopularniejsze utwory sceniczne to “COUPLE”, “Sunset Song” oraz “Family Time”.

Zanim wystygnie kawa

“Zanim wystygnie kawa” jest prozatorską adaptacją sztuki teatralnej Kawaguchiego “1110 Productions”, uhonorowaną główną nagrodą 10. Suginami Drama Festival. Sama powieść stała się międzynarodowym bestsellerem z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy. Doczekała się także ekranizacji.

Książka składa się z czterech krótkich opowiadań, które rozgrywają się w kameralnej, ukrytej w bocznej uliczce Tokio kawiarni “Funiculi Funicula”. Nie jest to jednak zwykła kawiarnia. Legenda głosi, że spełniając kilka warunków, można w niej odbyć podróż w przeszłość. Bohaterowie opowieści wykorzystują tę możliwość by skonfrontować się ze swoimi uczuciami, zrozumieć co i dlaczego się wydarzyło, poświęcić więcej czasu zaniedbanym relacjom. Nie mogą nic zmienić, jednak wciąż mają szansę wiele się nauczyć i przygotować na stawienie czoła temu, co nieuniknione.

W Polsce “Zanim wystygnie kawa” została wydana w 2022 roku sumptem “Grupy Wydawniczej Relacja”. W księgarnii internetowej Woblink znajdziecie ją w wersji książki papierowej oraz ebooka.

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  PromocjaTop
  okładka Zanim wystygnie kawa, Ebook | Toshikazu Kawaguchi

  A gdyby móc cofnąć się w czasie? Gdyby choć na chwilę wrócić do przeszłości i spróbować coś wyjaśnić, czemuś zaradzić, spotkać się z kimś, może po raz ostatni… W małej bocznej uliczce w Tokio ukryła się klimatyczna kawiarnia, która od ponad stu lat serwuje starannie parzoną kawę. Krążą pogłoski, że swoim klientom oferuje też wyjątkową możliwość podróży w czasie. W „Zanim wystygnie kawa” spotykamy cztery osoby, z których każda ma nadzieję skorzystać z tej oferty. Ktoś chce się...

  Promocja
  okładka Zanim wystygnie kawa, Książka | Toshikazu Kawaguchi

  Mała kawiarnia w Tokio pozwala swoim gościom na podróż w czasie. Pod warunkiem, że wrócą, zanim wystygnie kawa. Światowy bestseller. Ponad milion sprzedanych egzemplarzy. A gdyby móc cofnąć się w czasie? Gdyby choć na chwilę wrócić do przeszłości i spróbować coś wyjaśnić, czemuś zaradzić, spotkać się z kimś, może po raz ostatni… W małej bocznej uliczce w Tokio ukryła się klimatyczna kawiarnia, która od ponad stu lat serwuje starannie parzoną kawę. Krążą pogłoski, że swoim kli...