zbiorowe Opracowanie - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Elementarz matematyczny, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Elementarz matematyczny to książka dla dzieci rozpoczynających naukę matematyki. Publikacja w przystępny sposób prezentuje skomplikowane dla maluchów zagadnienia. Książka zawiera kilkanaście działów, rozpoczynając od orientacji w przestrzeni, następnie dziecko poznaje cyfry i liczby, uczy się dodawać, odejmować, mnożyć i dzielić. Wykonuje też proste działania matematyczne, uczy się pisemnego wykonywania działań, przyswaja sobie podstawy geometrii, opanowuje cyfry rzymskie. Po...

  Promocja
  okładka Elementarz ortograficzny, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Elementarz ortograficzny to książka dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Publikacja pomoże uczniom w opanowaniu nie zawsze łatwych zasad ortograficznych. W niniejszym elementarzu znajdują się podstawowe zasady pisowni, obowiązujące w języku polskim. Ponadto każdy rozdział zawiera zestaw dyktand oraz ćwiczeń, dzięki którym dzieci mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu wiedzy, zdobywanej na zajęciach z języka polskiego. Na końcu książki znaj...

  Promocja
  okładka MIKI. Naklejam i Koloruję, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Naklejam i Koloruję to książka z fantastycznymi naklejkami i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a potem kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne — kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata Disneya – Miki i przyjaciele.

  Promocja
  okładka LEGO®. Kalendarz adwentowy, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Odliczaj do Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem i innymi fantastycznymi minifigurkami LEGO®. W tym kalendarzu adwentowym znajdziesz 24 książki pełne niesamowitych łamigłówek i zabawnych obrazków do kolorowania. Ruszaj w magiczną podróż saniami i baw się dobrze!

  Promocja
  okładka Disney Uczy Piszę na 5!, Książka | zbiorowe Opracowanie

  "PISZĘ NA 5! to książka, która powstała w ramach programu Disney Uczy i jest dedykowana siedmiolatkom. Zawiera materiał zgodny z podstawą programową i podręcznikami do klasy 1. Znajdujące się w niej zadania to doskonały sposób na naukę pisania. W książce zastosowana została metoda stopniowania trudności - od pisania pojedynczych liter i łączenia ich w sylaby, przez tworzenie prostych wyrazów, aż po pisanie krótkich zdań. Towarzystwo ulubionych bohaterów filmowych sprawi, że ...

  Promocja
  okładka Superauta, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Superauta to pojazdy, których na co dzień nie spotkasz na ulicy. W tej książce zaprezentowaliśmy 30 z nich. Zobaczysz tu sportowe modele imponujące osiągami, ociekające luksusem limuzyny, potężne SUV-y, nowoczesne hybrydy czy zachwycające futurystycznym wyglądem samochody elektryczne. Poza wspaniałymi zdjęciami znajdziesz tu liczne ciekawostki i dane techniczne poszczególnych aut. Tych najszybszych, najdroższych, najpiękniejszych, po prostu super!

  Promocja
  okładka Pędzelkiem i wodą. Świąteczne malowanki wodne, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Pędzelkiem i wodą to nowa seria malowanek dla najmłodszych dzieci, które zaczynają przygodę z barwami i farbami. Nowoczesna technologia malowanek pozwala na kreatywną i czystą zabawę. Wystarczą pędzelek i woda, aby bezbarwne karty książeczki zamieniły się w kolorowe obrazy!
  Świąteczne malowanki wodne zapraszają dzieci do kolorowego świata magicznych Świąt Bożego Narodzenia i są doskonałą receptą na labę i nudę

  Promocja
  okładka Pędzelkiem i wodą. Zimowe malowanki wodne, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Pędzelkiem i wodą to nowa seria malowanek dla najmłodszych dzieci, które zaczynają przygodę z barwami i farbami. Nowoczesna technologia malowanek pozwala na kreatywną i czystą zabawę. Wystarczą pędzelek i woda, aby bezbarwne karty książeczki zamieniły się w kolorowe obrazy!
  Zimowe malowanki wodne zamieniają długie zimowe wieczory w twórczy czas fantastycznej zabawy, zapewniając dzieciom kreatywną rozrywkę.

  Promocja
  okładka Wesołe malowanki, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Wesołe malowanki to blok kilkudziesięciu kolorowanek dla najmłodszych, w którym mali artyści znajdą wesołe szablony do kolorowania z uniwersalnymi i lubianymi przez dzieci motywami. Grube kontury, proste polecenia i urocze wzory to atrybuty tej kreatywnej książeczki, w której znajdziecie sympatyczne ilustracje zachęcające dzieci do twórczej zabawy.

  Promocja
  okładka Tatuuję - koloruję. Dla dziewczynek, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Tatutuję-koloruję to seria kreatywnych kolorowanek, w której obok uroczych szablonów do pokolorowania, dzieci znajdą tak lubiane przez najmłodszych kolorowe tatuaże. Książeczki w serii Tatuuję-koloruję zapewnią najmłodszym rozwój zdolności manualnych i doskonałą zabawę, którą urozmaicą zmywalne i bezpieczne tatuaże dla dzieci z najpopularniejszymi motywami i bohaterami. W serii ukazały się Tatuuję-koloruję. Dla dziewczynek oraz Tatutuję-koloruję. Dla chłopców. Dziewczynki zn...

  Promocja
  okładka Tatuuję - koloruję. Dla chłopców, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Tatutuję-koloruję to seria kreatywnych kolorowanek, w której obok uroczych szablonów do pokolorowania, dzieci znajdą tak lubiane przez najmłodszych kolorowe tatuaże. Książeczki w serii Tatuuję-koloruję zapewnią najmłodszym rozwój zdolności manualnych i doskonałą zabawę, którą urozmaicą zmywalne i bezpieczne tatuaże dla dzieci z najpopularniejszymi motywami i bohaterami. W serii ukazały się Tatuuję-koloruję. Dla dziewczynek oraz Tatutuję-koloruję. Dla chłopców. Dziewczynki zn...

  Promocja
  okładka Malowanki na Święta, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Malowanki na Święta to blok kilkudziesięciu kolorowanek o tematyce świątecznej, które wprowadzą najmłodszych w magiczny czas Świąt i zachęcą dzieci do twórczej zabawy. Grube kontury, proste polecenia i urocze wzory to atrybuty tej kreatywnej książeczki, która może stać się doskonałym towarzyszem długich zimowych wieczorów.

  Promocja
  okładka Kompendium licealisty. Historia, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Kompendium licealisty. Historia to przejrzyste i cenne źródło informacji dla tych, którzy chcą w jednej publikacji znaleźć niezbędne wiadomości z historii na poziomie szkoły średniej. Książka prezentuje najważniejsze treści z dziedziny historii Polski i świata – od prehistorii aż po współczesność – bogato ilustrowane i szczegółowo omówione. Aby usystematyzować obszerną wiedzę i ułatwić poruszanie się po publikacji, kompendium podzielono chronologicznie na działy tematyczne: o...

  Promocja
  okładka Zestaw Fanki. Minnie, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Wyjątkowy zestaw w prezentowym pudełku dla wszystkich fanek Minnie. W środku znajdują się:
  • książka z wycinankami i brokatowymi naklejkami,
  • książka dla małych miłośniczek mody ze wskazówkami jak tworzyć fantastyczne bluzki i T-shirty,
  • malowanka wodna,
  • wypychanki: maski i gadżety do selfie.

  Promocja
  okładka Wyliczanki, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Raz, dwa, trzy... teraz Ty! Dzieci uwielbiają wyliczanki nie tylko podczas zabawy. Te krótkie, rytmiczne wierszyki przykuwają uwagę, rozśmieszają, rozwijają słownictwo i przygotowują do słuchania dłuższych tekstów. W tej książce znajdziecie zarówno klasyczne wyliczanki, jak i te, napisane przez współczesnych polskich autorów. Pobudzające wyobraźnię ilustracje, od których trudno oderwać wzrok. Kartonowe wydanie, przyjazne w dotyku, odporne na rosnące ząbki i ciekawskie paluszk...

  Promocja
  okładka Horse Club. Rysujemy Szlaczki, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Przyjaciółki z Horse Club zapraszają do krainy szlaczków. W towarzystwie swoich ulubionych bohaterek małe miłośniczki koni będą ćwiczyć kreślenie szlaczków i rysowanie różnorodnych kształtów. Będzie to dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale też doskonały trening umiejętności manualnych przygotowujący do nauki pisania liter i cyfr. Dzięki specjalnym stronom i ścieralnemu mazakowi w każdej chwili dzieci mogą zacząć przygodę ze szlaczkami od nowa.

  Promocja
  okładka LEGO® Friends. Maluj Wodą, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata LEGO® Friends.

  Promocja
  okładka Barbie™. Brokatowe Ubieranki, Książka | zbiorowe Opracowanie

  "Odjazdowe stroje dla Barbie™ i jej przyjaciółek potrzebne od zaraz! Dziewczyny lubią błyszczeć! Ma być kolorowo, ale z klasą i odpowiednio do okazji. Wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć stylówki marzeń, to… brokatowe naklejki. Wystrzałowej zabawy!
  "

  Promocja
  okładka Jednorożce łamigłówki, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Tę książeczkę wypełniają urocze jednorożce, które zachęcają do wspólnej zabawy. Wiele ciekawych zagadek, jak labirynty, szukanie cieni, znajdowanie różnic czy łączenie kropek to wyśmienita rozrywka na długi czas. W różowym świecie magicznych koników nie zabrakło również miejsca na doskonalenie umiejętności liczenia.

  Promocja
  okładka Aktywny podróżnik, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Niniejsza książeczka to świetna propozycja dla znudzonych urwisów. Publikacja zawiera ciekawe zadania o tematyce podróżniczej, które zapewnią dzieciom rozrywkę w czasie drogi i odwrócą ich uwagę od trudów przejażdżki. Interesujące łamigłówki nauczą cierpliwości oraz staranności, a piękne obrazki pobudzą wyobraźnię. Aktywny podróżnik to obowiązkowa pozycja do każdego plecaka.

  Promocja
  okładka Minecraft Podręcznik czerwonego kamienia, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Książki MINECRAFT od lat mają swoich fanów, dlatego proponujemy kolejną część: Podręcznik czerwonego kamienia z serii oficjalnych książek Minecraft, przygotowany we współpracy z ekspertami ze Studia MOJANG. Podręcznik Minecraft zawiera wiele cennych wskazówek, przejrzyste grafiki i jasne opisy, które przydadzą się młodym fanom świata zbudowanego z bloków. Dla rodziców natomiast to świetna okazja do zgłębienia fenomenu gry, rozmowy na temat pasji dziecka, a nawet zachęta do...

  Promocja
  okładka Bajki polsko-angielskie, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Bajki polsko-angielskie to książka przeznaczona dla dzieci. Jej lektura będzie nie tylko przyjemnością, ale tez ciekawa metoda nauki jerzyka angielskiego. W publikacji zamieszczono teksty znanych i popularnych bajek w dwóch wersjach językowych – angielskiej i polskiej. Dziecko najpierw czyta treść bajki po angielsku, a następnie może przeczytać ten sam tekst po polsku. Dodatkowo na dole każdej strony umieszczono kluczowe słowa, które powinien opanować młody czytelnik, a na ko...

  Promocja
  okładka 12 sposobów na szczęście. Polscy autorzy o tym, jak cieszyć się każdym dniem, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Dwunastu autorów napisało dwanaście opowiadań o szczęściu. Powołali do życia swoich bohaterów z nadzieją na to, że uda im się odnaleźć i pokazać czytelnikom sposób na czerpanie radości z każdego dnia. W tym zbiorze znajdziecie teksty o wspólnocie, wdzięczności, marzeniach, rodzinie, byciu potrzebnym, rodzinnych rytuałach, hobby, niepełnosprawności, wzbogacaniu świata, radości z drobnych rzeczy, osiąganiu celów oraz poczuciu przynależności. Wspólne czytanie w domu czy w szkole...

  Promocja
  okładka 12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach, dla dzieci, Książka | zbiorowe Opracowanie

  Ważne słowa: miłość, odpowiedzialność, uczciwość, szczęście, samodyscyplina, piękno, sprawiedliwość, przyjaźń, odwaga, dobroć, szacunek, mądrość. Znakomici autorzy: Irena Landau, Natalia Usenko, Anna Onichimowska, Eliza Piotrowska, Joanna Krzyżanek, , Anna Sójka, Maria Ewa Letki, Liliana Fabisińska, Agnieszka Frączek, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Paweł Beręsewicz, Marcin Przewoźniak napisali niebanalną, bez nadęcia i patosu, niezwykle ciepłą książkę dla dzieci o ważnych spra...