okładka Kaznodzieja. Ebook | EPUB, MOBI | Camilla Läckberg, Inga Sawicka

Ebook

Kaznodzieja

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed skomplikowaną zagadką. Próbują odkryć, jaki związek może mieć morderstwo młodej kobiety, której zwłoki odnaleziono w Wąwozie Królewskim, ze sprawą zaginięcia dwóch dziewczyn przed dwudziestu pięciu laty. Prawda okazuje się okrutniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery, ale również doskonałe powieści obyczajowe, znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”, osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg, jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek, uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.15 MB (MOBI), 1.80 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anna Sadowska

Anna Sadowska

07.01.2017, 20:20

„Bardzo miło spedzony czas”

Jak każda książka serii również zaskakująca i trzymająca w napięciu, ale momentami czytając kolejną książkę tej autorki mam wrażenie jakbym oglądała >Księdza Mateusza< ten sam schemat, tego samego się można spodziewać, ale z innymi bohaterami. Czyta się szybko i bardzo płynnie, ale ja nie mogę czytać kolejnej książki zaraz po tej skończonej bo zwyczajnie mnie nudzi, choć nie ukrywam, że wracam do nich bardzo chętnie ;)