Opis treści
Prawidłowa umiejętność stosowania klasyfikacji budżetowej ułatwia jej wykorzystanie przy planowaniu finansowym, prowadzeniu rachunkowości, a następnie przy sporządzaniu sprawozdań budżetowych. Warto ją zrozumieć, aby było łatwiej stosować ją w praktyce.
Niestety, nowelizacja klasyfikacji nie nadąża za zmianami w innych przepisach, co również utrudnia jej stosowanie.
Od 1 stycznia 2017 r. obowiązuje sporo zmian, także związanych z klasyfikacją budżetową.
Najnowsza nowelizacja rozporządzenia o klasyfikacji budżetowej uwzględnia zmiany w obowiązujących przepisach prawa. Część zmian ma na celu wydzielenie, wyodrębnienie wybranego zakresu dochodów lub wydatków, co jest wynikiem dotychczasowych doświadczeń w stosowaniu klasyfikacji budżetowej oraz postulatów zgłaszanych przez użytkowników, a także zaleceń Najwyższej Izby Kontroli. W Poradniku znajduje się:
· zestawienie wszystkich zmian w klasyfikacji obowiązujących od 1 stycznia 2017 r.,
· wskazówki eksperta, jak stosować klasyfikację w praktyce,
· 100 pytań i odpowiedzi o klasyfikację.
Poradnik ten ma za zadanie na przykładach przekazać wskazówki ułatwiające dokonanie wyboru właściwego działu, rozdziału i paragrafu klasyfikacji budżetowej.
„KLASYFIKACJA BUDŻETOWA PO ZMIANACH pytania i odpowiedzi”, Piotr Wieczorek – jak czytać ebook?
Ebooka „KLASYFIKACJA BUDŻETOWA PO ZMIANACH pytania i odpowiedzi”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!
Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).