okładka Krivoklat. Ebook | EPUB, MOBI | Jacek Dehnel

Ebook

Krivoklat

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Krivoklat, wieloletni pacjent zakładów dla psychicznie chorych, obwołany przez austriacką prasę „kwasowym wandalem”, ma za sobą historię niszczenia dzieł sztuki w najsłynniejszych muzeach Europy.
I nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
Najnowsza powieść Jacka Dehnela, pastisz antymieszczańskiej twórczości Thomasa Bernharda, to przepojona czarnym humorem, wyrzucona na jednym oddechu opowieść o sztuce, miłości i człowieku, który nie boi się sprzeciwić społeczeństwu.

Jacek Dehnel (ur. 1980) – pisarz, poeta, tłumacz. Zdobywca Paszportu „Polityki” i Nagrody Fundacji im. Kościelskich, wielokrotnie nominowany do Nagrody Literackiej Nike. Jego książki ukazały się w 13 krajach.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.01 MB (MOBI), 0.81 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Finka Heynemann

14.09.2018, 20:23

„W tym szaleństwie jest metoda”

Dalej nie wiem, co myśleć o tym tekście. Co miało tam być zabawne? Co na poważnie? Co ironicznie? Naprawdę nie jestem pewna, i obawiam się, że wszelkie moje refleksje i spostrzeżenia okażą się nietrafione. No cóż, chyba też o tym między innymi Dehnel pisze :) W każdym razie lektura szalenie, hehe, wciągająca.