Akcja Czytaj na okrągło
okładka Księga nocy ebook | epub, mobi | Holly Black

Pobierz za darmo fragment ebooka

Promocja -44% Bestseller

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Księga nocy ebook

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Charlie Hall, wybitna złodziejka, próbuje odciąć się od dawnego życia, ale jako barmanka w nocnym klubie wciąż jest zbyt blisko mrocznego półświatka. Kiedy powracają upiory przeszłości, Charlie wkracza do świata pełnego magii i brutalnej przemocy.

Królowa fantasy YA, autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku!

Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern!

Fantasmagoryczny mroczny świat zdrady i spisków, w którym grasuje bezwzględny potwór kradnący cienie!

Nie ma takiego zamka, którego Charlie Hall nie potrafiłaby otworzyć. Ani księgi, której nie zdołałaby ukraść. Ani błędnej decyzji, jakiej by nie podjęła. Dawniej wysługiwała się umbromantom, czyli magom nakazującym cieniom zaglądać do zamkniętych pokoi, dusić ludzi we śnie i czynić jeszcze potworniejsze rzeczy. Umbromanci zazdrośnie strzegą swoich sekretów, powstał nawet z tego powodu specyficzny czarny rynek grimoire’ów. Aby wejść w posiadanie tajemnej wiedzy innych magów, potrzebują takiej dziewczyny, jak Charlie. Charlie próbuje się odciąć od dawnych błędów, ale jako barmanka w nocnym klubie wciąż porusza się w kręgach zdecydowanie zbyt bliskich mrocznego półświatka. Jednocześnie jej siostra rozpaczliwie pożąda magii, zaś pozbawiony cienia i prawdopodobnie duszy chłopak Charlie znika bez śladu. Kiedy powracają upiory przeszłości, Charlie na powrót schodzi do budzącego grozę świata mordu i fałszu. Teraz Charlie musi się zmagać z sobowtórami, szalonymi miliarderami, umbromancją oraz ludźmi, których kocha najbardziej na całym świecie. Stawką jest przetrwanie oraz sekret, który daje władzę nad światem cieni.


Mroczna, pełna tajemnic i zwrotów akcji — historia tak wiarygodna w swej magii, że przewracając kartki, będziesz zerkać ukradkiem na własny cień.

LEIGH BARDUGO

Holly Black to wirtuozka literatury fantasy; jej supermocą jest dotyk Midasa – czego nie tknie, zmienia w literackie złoto najczystszej próby.

V.E. SCHWAB 

Gdyby w Neila Gaimana wstąpił duch Stephena Kinga, mogłaby powstać właśnie taka książka... Błyskotliwa proza, zwroty akcji szybkie jak smagnięcie biczem i głos postaci, do której się wraca.

JAMES ROLLINGS

Olbrzymi sukces KSIĘGI NOCY w Stanach, w pierwszym TYGODNIU sprzedaży tytuł osiągnął wynik ponad 30 tysięcy egzemplarzy.

To największa „pierwszotygodniowa” sprzedaż w tym roku ze wszystkich amerykańskich premier!

Szczegółowe informacje na temat ebooka Księga nocy

    • Księga nocy

      Ebook

      38,00 zł  

    • bumerang

Opinie i oceny ebooka Księga nocy

0,0

0 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Księga nocy

Księga nocy

Holly Black,

Moja ocena: