Ruszyła akcja Czytaj PL 2021
okładka Oczy królowejebook | epub, mobi | Oliver Clements

Pobierz za darmo fragment ebooka

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Oczy królowej ebook

5,0

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Krew, spiski i początki tajnych służb Jej Królewskiej Mości!

Krew, spiski i początki tajnych służb Jej Królewskiej Mości!

W pierwszej odsłonie serii „Agenci Korony” człowiek, który zostanie pierwowzorem agentów MI6, chroni Anglię i Jej Wysokość królową Elżbietę I przed niegodziwymi planami Hiszpanii wrogiej protestanckiemu wolnomyślicielstwu.

Po stuleciach nędzy, prześladowań religijnych i barbarzyńskich obyczajów Europa nareszcie otwiera się na nowe idee. Uczeni, filozofowie i poeci wierzą, że będzie to epoka rozumu i nadziei dla wszystkich bez wyjątku. Niestety Hiszpania nadal poluje na tych, którzy ośmielają się sprzeciwić katolickiej ortodoksji, i wyrzyna ich w pień.

Tylko jeden kraj może stawić czoło mrocznym siłom zagrażającym renesansowym przemianom – jest nim Anglia, którą włada niezwykle inteligentna Elżbieta I. Odważna i uparta, ale też świadoma, że tej wojny nie wygra samym orężem. W momencie, gdy angielski skarbiec świeci pustkami, potrzebuje broni, dzięki której uda się jej stoczyć zupełnie inną wojnę… Wojnę podstępów, tajnych szyfrów i sekretów.

Charyzmatyczny John Dee, uczony, żołnierz i alchemik, jest lojalny jedynie wobec nauki… i swojej władczyni. Dla niej, kobiety, której nie wolno mu kochać, jest gotów ryzykować życie. I tak staje się „oczami królowej”.

Oczy królowej to trzymający w napięciu, emocjonujący thriller historyczny, idealny dla fanów Kena Folletta i Dana Browna.

Zwariowany thriller historyczny - świetnie nadający się na adaptację kinową, bezgranicznie angażujący uwagę odbiorcy”. - „New York Times Book Review”

Szczegółowe informacje na temat ebooka Oczy królowej

Opinie i oceny ebooka Oczy królowej

5,0

2 oceny / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Oczy królowej

Oczy królowej

Oliver Clements,

Ocena czytelników

5,0

2 oceny wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
full