okładka Orzeł biały. Czerwona gwiazda (wersja multimedialna). Ebook | EPUB, MOBI, MULTI | Norman Davies

Ebook

Orzeł biały. Czerwona gwiazda (wersja multimedialna)

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Orzeł biały, czerwona gwiazda – MULTIBOOK. Przy zakupie multibooka dostępny również format MOBI na czytnik KINDLE ze względu na ograniczenia urządzenia bez multimediów. Książka elektroniczna zawiera materiały multimedialne, m.in. powiększane zdjęcia, elementy video, animowane mapy, odgłosy pól bitew czy głos narratora. W wersji multimedialnej zamieszczone zostały 4 multimedialne mapy, 16 map powiększanych (skalowanych) oraz 5 galerii typu slide show.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI, MULTI

Rozmiary plików

6.54 MB (MOBI), 148.60 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI, MULTI

Opinie

Piotr Sałata

07.02.2016, 12:51

Co dokładnie oznacza "EPUB dostępny wyłącznie w aplikacjach Woblink"? Czy dotyczy to pliku z książką w ogóle czy jedynie dodatkowej zawartości multimedialnej? Czy zakupiony ebook będę mógł czytać w aplikacji Książki Google Play?

Mariusz Nowak

Mariusz Nowak

27.01.2014, 21:41

Poniższe komentarze są w stu procentach prawdziwe. Ja tylko dodam, że ta książka powinna być na stanie MSZ, Prezydent i Premier powinni mieć nie tylko dostęp do niej ale też obowiązek jej przeczytania na zasadzie lektury obowiązkowej. Tak aby wiedzieć, że "przyjaźń" zachodu wobec Polski kończy się na portfelu. A najlepsze jest w tym to, że to nie jest nasz portfel tylko ich. Mają u nas jakiś interes to nam "pomogą", a jeśli nie mają to dobrze jak tylko nogę podstawią. Mogą też nóż w plecy wbić.

Podobno przysłowia są mądrością narodu. My mamy takie jedno, które pasuje jak ulał do tej książki: "Panie Boże, strzeż mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sam!".

Grzegorz Giejbo

Grzegorz Giejbo

07.01.2014, 16:12

Polecam, doskonała książka precyzyjnie obrazująca mechanizmy polityki wschodniej naszych zachodnich sojuszników. Pisana przystępnym językiem bez naukowego bełkotu z brytyjskim obiektywizmem.

Kamil Jońca

27.02.2013, 14:15

Dobra książka. Bardzo rzeczowa. Odbrązawia "cud nad wisłą". Wyraźnie widać, że pisał ją historyk, a nie bajkopisarz. Przytacza kolejny przykład jak państwa Ententy dbały tylko o swoje interesy.

Same multimedia mnie trochę rozczarowały: 2 filmy, powtarzające to co jest w książce (czy ktoś z Woblinka może to skorygować?)

Krzysztof Rolnik

Krzysztof Rolnik

04.02.2013, 14:07

Świetna pozycja. Obowiązkowa dla każdego, komu bliska jest tak historia Polski jak i jej współczesne dzieje. Davies doskonale pokazuje nam, ile zawdzięczamy naszym "zachodnim sojusznikom". Zwłaszcza tym, których oburzyła swego czasu książka Zychowicza. Francja i Anglia "zdradziły" nas już nieraz i ... co smutne - jak nie wyciągniemy odpowiednich wniosków - wbiją nam nóż w plecy przy najbliższej okazji. Polecam.