okładka The Gravity of Us ebook | epub, mobi | Phil Stamper

Pobierz za darmo fragment ebooka

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

The Gravity of Us Phil Stamper ebook

6,6

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Cal myślał, że ma pod kontrolą własne życie – ale zmiana pracy ojca wymusiła przeprowadzkę całej rodziny. I zmiany w planach Cala. Kiedy poznał Leona, zyskał w nim oparcie, jakiego się nie spodziewał…

Inteligentny, podnoszący na duchu debiut Young Adult, idealny dla fanów Becky Albertalli i Adama Silvery.

To nie jest kolejna rozprawka w szkolnym stylu, to czuła i mądra opowieść o miłości między dwoma młodymi chłopakami.

Cal chce być dziennikarzem. Jest już w połowie drogi do sukcesu, dzięki koncie na FlashFame z pół milionem obserwujących i perspektywą stażu w Buzzfeed. Ambitne plany pokrzyżuje mu jednak wybranie jego taty pilota do głośnej misji NASA na Marsa. Wkrótce Cal razem z rodzicami zostawia Brooklyn na rzecz gorącego i wilgotnego Houston. Nagle życie chłopaka zamienia się w telewizyjne reality show - z ciągle kłócącymi się rodzicami i odgrywaniem ról idealnej amerykańskiej rodziny na potrzeby medialnego spektaklu.

A potem Cal spotyka Leona, którego mama jest astronautką w tej samej misji. I w zawrotnym tempie traci dla niego głowę. Cal i Leon stają się dla siebie oazą spokoju pośród oceanu szaleństwa. Wraz z rozwojem ich relacji, wzrasta gorączkowa atmosfera wokół misji na Marsa. Kiedy na jaw wychodzą ukryte motywy stojące za programem, Cal musi znaleźć sposób na odkrycie prawdy bez ranienia tych, na których najbardziej mu zależy.

Porzucone marzenia, nagła przeprowadzka, medialne zamieszanie i brudne sekrety, które mogą okazać się początkiem końca wielkiej misji.

W całym tym szaleństwie, jedyną stałą wydaje się być związek z nowo poznanym Leonem. Czy w tej miłości warto się zatracić?

Mocno osadzony w rzeczywistości romans, który mieni się niczym gwiazdozbiór. 

– Adam Silvera, autor bestsellera „Nasz ostatni dzień”

Książka o pierwszej miłości i pierwszym locie w kosmos. Opowieść o astronautach, o której nie wiedziałam, że jej potrzebuję. Książka klejnot – cudowna i mądra. 

– Becky Albertalli, autorka zekranizowanej powieści „Simon oraz inni homo sapiens”

Ten debiut jest pełną ciepła opowieścią o niedoskonałym queerowym związku i młodym mężczyźnie, który poznaje samego siebie, kiedy wszystko wokół niego się zmienia.

– Publishers’ Weekly

Ciepły, mądry i trafiający prosto do serca debiut. Książka o tym, jak spełniać swoje marzenia, nie odrywając się za bardzo od ziemi. 

– Karen M. McManus, autorka bestsellerów “Jedno z nas kłamie” i “Dwoje dochowa tajemnicy”

Książka mówi o tych wszystkich rzeczach, które ważne są dla każdego człowieka – o rodzinie, o tym, jak trudno poznać samego siebie i o tym specjalnym rodzaju miłości, który sprawia, że szybujesz prosto w niebo.

„The Gravity of Us”, Phil Stamper – jak czytać ebook?

Ebooka „The Gravity of Us”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!

Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).

Szczegółowe informacje na temat ebooka The Gravity of Us