Historia upowszechniania kultury w Polsce _x000D_
Zmiany w postrzeganiu, traktowaniu, dystrybucji, udostępnianiu i praktykowaniu kultury_x000D_
Koncepcje, formy i idee uczestnictwa w kulturze_x000D_
Instytucje upowszechniania kultury_x000D_
Znaczenie animacji kultury i rola animatorów w społeczeństwie_x000D_
Wzory aktywności kulturalnej Polaków_x000D_
_x000D_
Podręcznik przeznaczony dla: _x000D_
- studentów pedagogiki, kulturoznawstwa, antropologii kultury, socjologii_x000D_
- nauczycieli akademickich, pracowników naukowych zajmujących się rozwojem kultury w Polsce_x000D_
- pracowników instytucji związanych z upowszechnianiem kultury, działalnością z zakresu animacji społeczno-kulturalnej_x000D_
- wszystkich zainteresowanych kulturą w Polsce _x000D_
_x000D_
Józef Kargul – profesor zwyczajny, kierownik Zakładu Pedagogiki Społecznej i Poradoznawstwa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, członek Senatu DSW. Członek rady redakcyjnej „Edukacji Dorosłych” oraz zespołu redakcyjnego „Biblioteki Edukacji Dorosłych”. Autor wielu prac z zakresu andragogiki, pedagogiki społecznej, problematyki kultury i jej upowszechniania, w tym książki Od upowszechniania kultury do animacji kulturalnej.
Ebooka „Upowszechnianie Animacja Komercjalizacja kultury”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink
na Android lub iOS
lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!
Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).