okładka Willa Triste. Ebook | EPUB, MOBI | Patrick Modiano

Ebook

Willa Triste

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Wspomnienie tamtego lata. Osiemnastoletni Viktor i znacznie od niego starsza Yvonne poznają się nad jeziorem. W małej francuskiej wiosce pogrążonej w letniej ciszy, gęstej od spojrzeń dwójki zagubionych ludzi, narodzi się ich związek. Wiele lat później Viktor będzie próbował odtworzyć tamten świat, dotyk ukochanej na swojej skórze i magię zaklętą w słowach, ale im więcej przywołuje wspomnień, tym mocniej powraca niepokój, który drążył go tamtego lata, i coraz bliższy jest odkrycia pewnej tajemnicy. Powieść Modiano o odnajdywaniu odległego lata, rodzącego się wówczas związku i młodości w latach sześćdziesiątych, niepostrzeżenie zamienia się w podróż w poszukiwaniu utraconego ja.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.53 MB (MOBI), 0.62 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Aspera

12.01.2015, 11:09

„Willa Triste” to powieść o wkraczaniu w dorosłość, zwłaszcza w sferze uczuciowej. Bardzo ważnym wątkiem jest dochodzenie prawdy o sobie i własnej tożsamości z perspektywy czasu. Główny bohater stara się właśnie zrozumieć swoją młodość i pierwszy wielki romans jego życia. Bardzo bogata książka, polecam.