okładka Kłopoty z Perfectksiążka |  | Helena Duggan

Pobierz za darmo fragment ebooka

Kłopoty z Perfect książka

7,6

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -25%

Produkt dostępny Metody dostawy

Wysyłamy w 24h

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Po ujawnieniu tajemnic, które kryły się w przerażająco idealnym miasteczku Perfect, Violet i reszta mieszkańców cieszą się odzyskaną wolnością po szaleńczych rządach nikczemnych braci Archerów. Ale czy naprawdę już nigdy nie zobaczą Edwarda Archera? Dlaczego Boy zachowuje się dziwnie? I kto kieruje przerażającą armią zombie? Kolejna niesamowita, niezapomniana przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Szczegółowe informacje na temat książki Kłopoty z Perfect

Opinie i oceny książki Kłopoty z Perfect

7,6

62 oceny / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Kłopoty z Perfect

Kłopoty z Perfect

Helena Duggan,

Ocena czytelników

7,6

62 oceny wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Kłopoty z Perfect

      Książka. Oprawa miękka

      29,90 zł  

    • bumerang