Akcja Czytaj na okrągło
okładka Martwe listy książka | Caite Dolan-Leach

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Martwe listy książka

6,0

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -25%

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

„Obłędnie skonstruowana zbrodnia dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins”. Booklist
Ava dowiaduje się z e-maila od matki, że jej siostra bliźniaczka spłonęła żywcem w stodole przy rodzinnej winiarni. Dziewczyna nie chce w to uwierzyć, ale nie wynika to z żalu czy wyparcia. Cała sprawa po prostu za bardzo wygląda na manipulację Zeldy. Jej kolejny chory plan.
Dwa lata temu, po ogromnej zdradzie, jakiej dopuściła się Zelda, Ava wyjechała z domu rodzinnego do Paryża i przyrzekła, że nigdy więcej się do niej nie odezwie. Teraz jednak musi wrócić do Stanów i odtworzyć rzekomo ostatnie kroki swojej siostry. Wkrótce jednak zaczyna otrzymywać od niej wiadomości, w których siostra zaprasza ją do zabawy z piekła rodem.
List po liście, wiadomość po wiadomości Ava odkrywa kolejne wskazówki tłumaczące zniknięcie Zeldy i poznaje przerażającą prawdę na temat swojej rodziny.
„Świetnie skonstruowany thriller”. The New York Times Review
„Olśniewające zakończenie”. Publishers Weekly
„Istny rollercoaster”. Cosmopolitan

Szczegółowe informacje na temat książki Martwe listy

Opinie i oceny książki Martwe listy

6,0

90 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Martwe listy

Martwe listy

Caite Dolan-Leach,

Ocena czytelników

6,0

90 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Martwe listy

      Książka. Oprawa miękka

      39,90 zł  

    • bumerang