Bony na Walentynki
okładka Zaginiony chłopiec / Nie moja matka Pakiet książka | Nicole Trope, Smith Miranda

Pobierz za darmo fragment ebooka

Zaginiony chłopiec / Nie moja matka Pakiet książka

6,0

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -39%

Produkt dostępny Metody dostawy

Wysyłamy w 24h

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

ZAGINIONY CHŁOPIEC:
DOCIERA DO NIEJ PRZECIĄGAJĄCA SIĘ PO DRUGIEJ STRONIE SŁUCHAWKI CISZA. SERCE ZACZYNA JEJ SZYBCIEJ BIĆ. – KOGO ZNALEŹLI? – PYTA, POWOLI, OSTROŻNIE, Z UWAGĄ WYPOWIADAJĄC SŁOWA. – ZNALEŹLI DANIELA.
Megan czeka przed bramą szkoły na swojego sześcioletniego syna, Daniela. Gdy plac pustoszeje, zaczyna panikować. Nigdzie nie może go znaleźć. Jej syn zaginął. Po latach nieprzespanych nocy i tęsknoty za synem, Megan w końcu odbiera telefon, o którym marzyła. Odnaleźli Daniela. Kiedy jednak wraca, coś jest nie tak… Megan zaczyna podejrzewać, że chodzi o coś więcej. Obawia się, że jej syn skrywa sekret. Sekret, który może zniszczyć jej rodzinę… CO MYŚLISZ O SWOIM POWROCIE DO DOMU? DLACZEGO NA MNIE NIE SPOJRZYSZ? PROSZĘ, POWIEDZ MI, O CZYM MYŚLISZ. NIE MOJA MATKA: CO, JEŚLI OKAŻE SIĘ, ŻE OKŁAMUJE CIĘ OSOBA, KTÓREJ UFASZ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE? Mają niewłaściwą osobę. Popełnili błąd. Policja bez przerwy myli tropy, prawda? Mówią o tym w każdym filmie dokumentalnym. Nie ma mowy, żeby moja matka, jedyny rodzic, jakiego kiedykolwiek miałam, mogła zrobić coś tak potwornego. Moja matka jest troskliwa. Myśli o innych. Wszystkich stawia przed sobą, a mnie przede wszystkim. Nie jest typem osoby, która mogłaby zrobić coś takiego. CZY CAŁE MOJE ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM? Muszę poznać prawdę. Ale im więcej wiem, tym bardziej jestem przerażona. Zaczynam się zastanawiać, czy tracę kontakt z rzeczywistością, czy może moja własna córka jest w niebezpieczeństwie? Na pewno jednak coś tu się nie zgadza. Niezmiernie wciągający thriller psychologiczny, idealny dla fanów Gillian Flynn, Ruth Ware i Lisy Jewell.

Szczegółowe informacje na temat książki Zaginiony chłopiec / Nie moja matka Pakiet

Opinie i oceny książki Zaginiony chłopiec / Nie moja matka Pakiet

6,0

1 ocena / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Zaginiony chłopiec / Nie moja matka Pakiet

Zaginiony chłopiec / Nie moja matka Pakiet

Nicole Trope, Smith Miranda,

Ocena czytelników

6,0

1 ocena wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Zaginiony chłopiec...

      Książka. Oprawa miękka

      59,90 zł  

    • bumerang