Visa Mobile

Czytaj za darmo

Cel akcji

Świętuj z nami dziesięciolecie uzyskania przez Kraków tytułu Miasta Literatury UNESCO i poznawaj wyjątkową literaturę związaną z Krakowem!

10 na 10

najlepszych książek – niekwestionowana klasyka i intrygujące nowości. Już teraz uzyskaj dostęp do wirtualnej biblioteki Czytaj Kraków przez cały lipiec zupełnie za darmo!

Pobierz darmową aplikację Woblink
Zeskanuj poniższy kod QR
Czytaj i słuchaj za darmo,
do 31.07.2023!

Krakowska biblioteka Krakowska biblioteka

Ebook Ebook Ebook i Audiobook Ebook i Audiobook Ebook Ebook Ebook Ebook Ebook i Audiobook Ebook i Audiobook

Daj znać o akcji swoim znajomym na Facebooku i Instagramie.
Nie zapomnij o hasztagach:
#czytajkrakow #kmlu #10kmlu #miastoliteratury

1. Co to jest Czytaj PL i jak mogę z tego korzystać?
Czytaj PL to największa w Polsce akcja promująca czytanie. W wybranych miesiącach w największych miastach Polski już od kilku lat pojawiają się nośniki reklamowe, na których znajdują się kody QR. Ich zeskanowanie pozwala na czytanie za darmo wybranych publikacji. W tym roku hasłem akcji jest „Czytaj Kraków”.
2. Czy akcja jest w pełni darmowa?
Tak! Nasza akcja jest w pełni darmowa. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Woblink, zeskanujesz kod QR umożliwiający wejście do akcji i możesz czytać lub słuchać :)
3. Jak mogę dołączyć do akcji Czytaj Kraków?
Do akcji można przystąpić w okresie od 1.07.2023 do 31.07.2023, skanując kod QR lub otrzymując zaproszenie od znajomego. Uwaga! Zaproszenie od znajomego zadziała tylko wtedy, gdy adres, którego użyjesz do logowania w aplikacji, będzie identyczny z tym, na który zostało wysłane zaproszenie.
4. Czy muszę się logować, by skorzystać z darmowych książek w ramach akcji Czytaj Kraków?
Tak, korzystanie z akcji Czytaj Kraków wymaga logowania w aplikacji.
5. Czy mogę podzielić się darmowymi książkami ze znajomymi?
Jasne, nawet powinnaś/powinieneś :) Każda osoba uczestnicząca w akcji ma możliwość rozesłania zaproszeń umożliwiających dołączenie i cieszenie się darmową lekturą przez cały lipiec. Szukaj zaproszeń dla znajomych na swojej półce w aplikacji Woblink.
6. Czy książki z akcji mogę czytać na czytnikach?
Tak! Już od kilku lat z Czytaj PL można skorzystać także za pośrednictwem czytników Kindle oraz inkBOOK – w akcji Czytaj Kraków również! Wszystkie informacje o tym, jak to dokładnie działa znajdziesz na stronie akcji (akcja.czytajpl.pl) w zakładce “Czytniki”.
7. Jakie są zasady dostępu do darmowych książek w ramach akcji Czytaj Kraków?
Z bezpłatnego dostępu do 10 ebooków i audiobooków można korzystać od 1.07.2023 do 31.07.2023r. Po tym okresie dostęp do publikacji zostanie wyłączony. Publikacje dostępne są tylko w aplikacjach Woblink dla systemów iOS i Android. Nie można ich pobrać poza platformę Woblink. Pomiędzy tytułami dostępnymi w akcji można się dowolnie przełączać. Opcja wymiany tytułu dostępna jest w zakładce Czytaj Kraków w aplikacji. Na półce w aplikacji można mieć tylko jeden tytuł z akcji Czytaj Kraków. Wybranie kolejnego tytułu nadpisuje obecny na półce.
8. Czy aplikacja Woblink jest również dostępna w Huawei AppGallery?
Tak.
9. Czy żeby czytać/słuchać muszę mieć zawsze dostęp do internetu?
Nie :) Wystarczy, że wcześniej pobierzesz książkę i będziesz mogła/mógł cieszyć się lekturą w dowolnym momencie.
10. Czy mogę przeczytać/przesłuchać więcej niż jedną książkę w akcji Czytaj Kraków?
Nawet trzeba! Przez cały lipiec możesz przeczytać wszystkie książki w akcji za darmo!
11. Czy książka, którą wybiorę w akcji zostanie na zawsze na mojej półce?
Nie, tytułów dostępnych w akcji można czytać/słuchać za darmo wyłącznie w czasie jej trwania. Po zakończeniu akcji Czytaj Kraków książki nie będą już obecne na półce.
12. Mam pytanie, na które nie znalazłem/znalazłam tutaj odpowiedzi. Co teraz?
Wszystkie pytania, skargi, zażalenia bądź pochwały prosimy kierować na adres: kontakt@miastoliteratury.pl. W sprawie pomocy technicznej skontaktuj się z nami: woblink@woblink.com.
Regulamin akcji

Organizatorzy

Patroni

Partner

Wydawcy