Bony na Mikołajki

Metody płatności

Kupując na woblink.com masz do wyboru kilka metod płatności. Wybierz tę, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza!

Zobacz szczegóły metod płatności

Aby zakupy były jeszcze wygodniejsze metoda płatności, którą wybierzesz podczas pierwszego zakupu, zostanie zapisana jako Twoja domyślna metoda płatności. Możesz ją w każdej chwili zmienić.

Możesz także skorzystać z opcji szybkiego zakupu jednym kliknięciem, żeby zakupy były jeszcze wygodniejsze i szybsze!

Zobacz więcej o opcji szybkiego zakupu

Na woblink.com możesz skorzystać z jednej z metod zapłaty:

Przelew online

Przelew onlineNa woblink.com możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Do wyboru masz operatora płatności Dotpay lub PayU. W obu przypadkach procedura wygląda podobnie: po wybraniu operatora płatności, wybierz z listy swój bank. Następnie zostaniesz przekierowany do swojego baku, gdzie powinieneś zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Karta płatnicza

Karta płatniczaNa Woblinku akceptujemy karty Visa i Master Card. Po wybraniu opcji płatności kartą, zostaniesz przekierowany do systemu Dotpay i poproszony o podanie swoich danych oraz potwierdzenie płatności. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

BLIK

BLIKUmożliwia dokonania płatności szybkim przelewem. Transakcję potwierdzisz kodem wygenerowanym przez aplikację Twojego banku uczestniczącego w programie BLIK (obecnie są to: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse, Getin Bank).

 

Kupuj jednym kliknięciem!

Kupuj jednym kliknięciem!Podczas dokonywania transakcji skorzystaj z opcji konfigurowania szybkiego zakupu i wyraź zgodę na zapisanie przez system Dotpay danych do karty. Nie będziesz ich musiał podawać przy kolejnych zakupach.

Następnym razem wystarczy, że klikniesz SZYBKI ZAKUP a Twoje zakupy będą jeszcze wygodniejsze!

Dowiedz się więcej o szybkim zakupie