Bony na Walentynki

Макс Бралльє

Макс Бралльє - американський письменник, автор книг для дорослих та підлітків. Його письменницька кар'єра розпочалася у 2007 році з виходу книги «Причини курити», в якій автор із гумором ділився простими порадами про те, як позбутися згубної звички. У 2014 році, під псевдонімом Джек Чеберт, письменник випустив свою першу книгу для дітей, яка започаткувала серію «Школа Жуткінса», а через два роки створив графічний роман «Poptropica». У 2015 році вийшла перша частина найбільш відомого циклу фантастичних романів «Останні підлітки на землі», який став бестселером за версією New York Times та був екранізований.

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    okładka Останні підлітки на Землі, Ebook | Макс Бралльє

    Джек Салліван — підліток у постапокаліптичному світі. Відтепер його орієнтири в житті змінилися: треба вижити. Прикінчити купу зомбі, монстрів та найголовнішого ворога — Бларга. Але щоб не закралися сумніви в героїзмі, Джек складає список подвигів. Поміж різних пришелепуватих ідей, є і серйозні! Знайти свого найкращого і єдиного друга Квінта та врятувати Джун дель Торо, яка, можливо, терпіти не може самого Джека Саллівана. Але яка різниця, адже йому вона неабияк подобається… ...

    okładka Останні підлітки на Землі і Парад зомбі, Ebook | Макс Бралльє

    У постапокаліптичному світі Вейкфілда починають відбуватися неймовірні речі. І вони ще більш немислимі, ніж поява монстрів та зомбі. Режокх Прадавній, Руйнівник Світів не полишає свої спроби захопити Землю. Але Джек Салліван та його друзі стоять на сторожі. Заради перемоги добра вони навіть зближуються з монстрами. Діти ще не знають, що серед монстрів є зрадник — приспішник Режокха. І він уже використовує всіх для здійснення своїх темних справ.