Wirtualne Targi

Anna Podgórska - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Kto tu mieszka? W domu, Książka | Anna Podgórska

  Książeczka dla małych rączek, a w niej spotkanie z sympatycznymi zwierzątkami – mieszkańcami domów i mieszkań. Pięknie zilustrowana i bezpieczna w użytkowaniu. Doskonała lektura do biblioteczki malucha.

  Promocja
  okładka Smaczne cyferki, Książka | Anna Podgórska

  Smaczne cyferki Dziecko poznaje cyfry i liczy do 10 oraz nazywa owoce, warzywa, słodycze i wiele innych przysmaków. Nauka cyfr i liczenia połączona z poszerzeniem słownictwa dziecka oraz wiedzy na temat różnorodności jedzenia. Dla smakosza i niejadka ta książeczka to jest gratka!

  Promocja
  okładka Czarodziejski pędzelek. W lunaparku. Malowanka wodna, Książka | Anna Podgórska

  Czarodziejski pędzelek. W lunaparku. Malowanka wodna Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb – wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym pędzelkiem kartkę, a kolory – jak zaczarowane – pojawią się same.

  Promocja
  okładka Literki. Przedszkolak myśli, uczy się i nakleja, Książka | Anna Podgórska

  Ta seria książeczek do nauki i zabawy pomoże rozwinąć logiczne myślenie. Uzupełniając ciągi logiczne, rozwiązując szyfrogramy i ćwicząc czytanie i liczenie, dziecko: uczy się umysłowej dyscypliny, odkrywa prawidłowości rządzące ćwiczeniami, gimnastykuje umysł przed poważniejszymi – przedszkolnymi i szkolnymi – zadaniami. Dodatkowe walory serii to bliska dzieciom tematyka zadań, a także dostosowany do ich wieku poziom trudności kolejnych ćwiczeń.

  Promocja
  okładka Na wsi. Otwórz i szukaj! Książeczka rozkładanka z okienkami, Książka | Anna Podgórska

  Zapraszamy na wieś, gdzie czekają zwierzęta w swoich domkach, a w okienkach kryją się ukryte niespodzianki. Czym prędzej zaglądnij do książeczki – każda strona to niezwykła przygoda z zabawnymi wierszykami i ciekawymi okienkami do odkrycia. Książeczka rozkładanka oraz otwierane okienka to doskonała zabawa dla każdego dziecka.

  Promocja
  okładka Quiz przedszkolaka z misiem od 4 lat, Książka | Anna Podgórska

  Obrazkowy quiz dla małych dzieci to nie tylko sposób na zabawę z dzieckiem, ale także na wzbogacenie wiedzy i słownictwa dziecka. Spośród trzech propozycji odpowiedzi dziecko wybiera jedną właściwą. Książka na spirali z kartonowymi kartami doskonale sprawdza się w podróży czy na spacerze.

  Promocja
  okładka Kolorowanka na zimę i święta. Książeczka z naklejkami, Książka | Anna Podgórska

  „Kolorowanka na zimę i święta. Książeczka z naklejkami” może być upominkiem na czas świąt lub dodatkiem do prezentu na mikołajki, Boże Narodzenie lub Nowy Rok. Odpowiednia książeczka dla dzieci lubiących kolorować i bawić się naklejkami.

  Promocja
  okładka Elementarz trzylatka Świat przedszkolaka, Książka | Anna Podgórska

  Książkę polecamy do nauki i zabawy wszystkim 3-latkom. Znajdą tu: • ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie, • szlaczki, labirynty i kolorowanki przygotowujące do nauki pisania, • wiersze, zagadki, łamigłówki i historyjki obrazkowe, • piosenki z zapisem nutowym i możliwością pobrania bezpłatnych nagrań, • cztery arkusze naklejek do zadań edukacyjnych.

  Promocja
  okładka Ortografia drugoklasisty. Zbiór reguł i ćwiczeń ortograficznych, Książka | Anna Podgórska

  Książka do pierwszych ćwiczeń ortograficznych. Nauka łączy się tu z zabawą – zadania mają charakter łamigłówek, a zabawne teksty nie nużą. Materiał podzielony jest na trudności ortograficzne – w każdym dziale utrwalamy pisownię jednej litery. Zamieszczone reguły ortograficzne oraz powtórzenie wprowadzonych wcześniej wyrazów pomagają utrwalić prawidłową pisownię.

  Promocja
  okładka 4-latek rysuje, wycina, nakleja Kreatywna książeczka dla małego artysty, Książka | Anna Podgórska

  Książeczka dla kreatywnego 4-latka pełna ciekawych zadań aktywizujących. Dorosły pomaga wycinać obrazki, a dziecko rysuje po liniach przerywanych, koloruje kredkami, maluje pędzlem lub paluszkami, wykleja i wskazuje odpowiedzi. Dziecko wykonuje ćwiczenia manualne, rozwija spostrzegawczość i koncentrację, wzbogaca wiedzę o zwierzętach i zjawiskach przyrodniczych. Doskonała zabawa oraz test umiejętności dziecka. Do pracy z książką potrzebne będą: bibuła, farby i kredki, klej i ...

  Promocja
  okładka Koloruję kucyki. Zaczarowana kredka, Książka | Anna Podgórska

  Kolorowanie uczy cierpliwości i staranności. Kolorując, dziecko rozwija się manualnie i ćwiczy koncentrację. Rysunki wspaniałych kucyków zachęcą dzieci do kolorowania, a dołączone naklejki i zaczarowana tęczowa kredka uatrakcyjnią kreatywną zabawę. Zaczaruj kredką obrazki i baw się kolorowaniem!

  Promocja
  okładka Łamigłówki na cały rok. 365 krzyżówek, rebusów i labiryntów. Zielona, Książka | Anna Podgórska, Bogusław Michalec

  Doskonała książka dla tych, którzy lubią niebanalną rozrywkę i trening umysłu. Wśród tytułowych krzyżówek, rebusów i labiryntów oraz wielu innych zadań logicznych każdy młody szaradzista znajdzie coś dla siebie. Rozwiązując łamigłówki, miło spędzi czas, a przy pokazji poćwiczy swoją przenikliwośc i wzbogaci wiedzę o świecie.

  Promocja
  okładka Łamigłówki Polska tradycja i zwyczaje, Książka | Anna Podgórska

  Kiedy świętujemy Wigilię? Co wkładamy pod obrus na wigilijnym stole? Jakie imiona nosili trzej królowie? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych ciekawych informacji związanych z okresem Bożego Narodzenia można znaleźć w tej książce po rozwiązaniu zadań: krzyżówek, szyfrogramów i wykreślanek. Ta książka to ciekawy sposób na spędzenie czasu oraz źródło wiadomości na temat świąt.

  Promocja
  okładka Zimowe rysowanki. Książeczka z naklejkami, Książka | Anna Podgórska

  Zimowe rysowanki. Książeczka z naklejkamiKsiążeczka do kolorowania, rysowania, wodzenia po śladzie i naklejania na zimę i czas Bożego Narodzenia – to doskonały upominek lub dodatek do świątecznego prezentu. Rysuj, koloruj, naklejaj i baw się!

  Promocja
  okładka Naciśnij i posłuchaj! Bajka dźwiękowa Kot w Butach, Książka | Anna Podgórska

  Znana bajka w nowej odsłonie, z modułem dźwiękowym – do czytania, oglądania i słuchania! Krótki tekst doskonale nadaje się się do pierwszych prób w czytaniu, a zabawne i staranne ilustracje obrazują i dopowiadają treść bajki. Maluchy mogą więc oglądać i słuchać – aby włączyć nagrany tekst, należy nacisnąć kółeczko z obrazkiem. Chcesz wyłączyć? Naciśnij kółeczko jeszcze raz. Ta książeczka to strzał w dziesiątkę! Oglądaj, czytaj lub słuchaj i daj się przenieść do krainy bajek!...

  Promocja
  okładka Naciśnij i posłuchaj! Bajka dźwiękowa. Czerwony Kapturek, Książka | Anna Podgórska

  Znana bajka w nowej odsłonie, z modułem dźwiękowym – do czytania, oglądania i słuchania! Krótki tekst doskonale nadaje się się do pierwszych prób w czytaniu, a zabawne i staranne ilustracje obrazują i dopowiadają treść bajki. Maluchy mogą więc oglądać i słuchać – aby włączyć nagrany tekst, należy nacisnąć kółeczko z obrazkiem. Chcesz wyłączyć? Naciśnij kółeczko jeszcze raz. Ta książeczka to strzał w dziesiątkę! Oglądaj, czytaj lub słuchaj i daj się przenieść do krainy bajek!...

  Promocja
  okładka Malowanka z pisakiem wodnym. Piękne księżniczki, Książka | Anna Podgórska

  Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje księżniczek. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach książeczki zabawne historyjki o księżniczkach i zag...

  Promocja
  okładka Malowanka z pisakiem wodnym. Szalone lamy, Książka | Anna Podgórska

  Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje szalonych lam. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach książeczki zabawne historyjki o szalonych lamach ...

  Promocja
  okładka Malowanka z pisakiem wodnym. Pracowite pojazdy, Książka | Anna Podgórska

  Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje pracowitych pojazdów. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach książeczki zabawne historyjki o pojazdach ...

  Promocja
  okładka Malowanka z pisakiem wodnym. Niezwykłe dinozaury, Książka | Anna Podgórska

  Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje dinozaurów. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach książeczki zabawne historyjki o niezwykłych dinozaur...

  Promocja
  okładka Kolory. Co pasuje? Puzzle + książeczka, Książka | Anna Podgórska

  Puzzle służą do ułożenia 4 zestawów obrazków, które łączy ten sam kolor. Zabawa polega na dobieraniu pasujących do siebie kolorystycznie rysunków i połączenia ich w całość. Dziecko rozpoznaje i nazywa kolory oraz uczy się, jakie kolory występują w przyrodzie. W książeczce znajdują się obrazki do pokolorowania – dziecko utrwala nazwy kolorów oraz ćwiczy rękę, kolorując. Dla dzieci powyżej 3. roku życia.

  Promocja
  okładka Co pasuje? Pory roku. Puzzle + książeczka, Książka | Anna Podgórska

  Puzzle służą do ułożenia 4 zestawów obrazków pasujących do danej pory roku. Zabawa polega na skojarzeniu pasujących do siebie rysunków i połączenia ich w całość. Dziecko nazywa pory roku oraz uczy się, jakie są ich charakterystyczne cechy. W książeczce znajdują się obrazki do pokolorowania – dziecko utrwala nazwy pór roku oraz ćwiczy rękę, kolorując. Dla dzieci powyżej 3. roku życia.

  Promocja
  okładka Co pasuje? Zawody. Puzzle + książeczka, Książka | Anna Podgórska

  Puzzle służą do ułożenia 4 zestawów obrazków pasujących do danego zawodu. Zabawa polega na skojarzeniu pasujących do siebie rysunków i połączenia ich w całość. Dziecko nazywa zawody wykonywane przez postacie z rysunków oraz przedmioty, które te postacie wykorzystują w swojej pracy. W książeczce znajdują się obrazki do pokolorowania – dziecko utrwala nazwy zawodów oraz ćwiczy rękę, kolorując. Dla dzieci powyżej 3. roku życia.

  Promocja
  okładka Ulubione pieski Kredka segmentowa, Książka | Anna Podgórska

  Pięknie zilustrowana malowanka z rysunkami piesków z dołączoną kredką segmentową to wyjątkowa niespodzianka i owocnie spędzony czas dla każdego dziecka. Kolorowanie uspokaja, wycisza, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Baw się i koloruj pieski razem z nami!