Wirtualne Targi

Bastien Vives - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Lastman Tom 11, Książka | Balak Yves, Bastien Vives, Michael Sanlaville

  Richard i Cristo udają się do Doliny Królów, aby zemścić się na zabójcach Marianne i powstrzymać nadchodzący mrok, który zagraża obu światom... Jednak granice Eteru są bardziej niestabilne i niebezpieczne niż kiedykolwiek, a Dolinę nawiedza zakazana magia. Natomiast Elorna i Adrian będą musieli przeżyć bolesne spotkanie... "Lastman" to objawienie ogromnej kreatywności- Robert Kirkman NAGRODY: Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme Gran Guigini NOMINACJE: Konkurs Główny Fes...

  Promocja
  okładka Lastman Tom 10, Książka | Bastien Vives, Michael Sanlaville, Balak Yves

  W Dolinie Królów nękanej złą magią i terrorem chorego panowania Wergiliusza, pamięć o Marianne Velbie zalewa umysły tych, którzy ją znali, od ojca Elorny – jej zabójcy – po samego czarownika... Kim naprawdę była Marianne? Czas się dowiedzieć... "Lastman" to objawienie ogromnej kreatywności- Robert Kirkman NAGRODY: Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme Gran Guigini NOMINACJE: Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme Prix BD Fnac

  Promocja
  okładka Lastman Tom 9, Książka | Bastien Vives, Michael Sanlaville

  Nadchodzi nowa era i nic już nie będzie takie samo! Gregorio wymyka się spod kontroli i sieje chaos, burmistrz Katana przyjmuje ocalałych z rzezi w swoim idyllicznym Paxtown, gdzie Cristo Canyon skrycie wymierza sprawiedliwość, a w Dolinie Królów, na rozkaz króla Wergiliusza, tajemniczy czarodziej przywraca dusze rycerzy gwardii królewskiej.

  Promocja
  okładka Lastman, Książka | Bastien Vives

  Saga w wykonaniu Balaka, Sanvlaville’a i Vivesa trwa. Francuskie Dragon Ball ? Frankofońska manga? Nie ważne, po prostu świetny komiks.

  Promocja
  okładka LASTMAN tom 7, Książka | Bastien Vives

  wórcy Lastmana zdecydowanie potrafi ą w cliffhangery. Pamiętacie końcówkę tomu 6? Sami nie możemy się doczekać, co wydarzy się dalej.

  Promocja
  okładka Lastman Tom 6, Książka | Bastien Vives, Michael Sanlaville

  Ciąg dalszy niesamowitych przygód Richarda, Adriana i Marianne.


  NAGRODY:

  Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme
  Gran Guigini
  NOMINACJE:

  Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme
  Prix BD Fnac

  Promocja
  okładka Lastman Tom 5, Książka | Bastien Vives, M. Sanlaville, Yves Bigerel (Balak)

  Paxtown, Dolina Królów, pojedynki, sekrety i bohaterowie, których nie da się nie uwielbiać.  NAGRODY:

  Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme
  Gran Guigini
  NOMINACJE:

  Konkurs Główny Festiwalu w Angouleme
  Prix BD Fnac
  Przeczytaj artykuł: Spokojny chaos, czyli siła rażenia "Lastmana".

  Promocja
  okładka Lastman Tom 4, Książka | Bastien Vives

  Podążając śladem Richarda Aldana, Adrian i Marianne Velba tra? ają do Paxtown - futurystycznej metropolii, w której coś złowrogiego czai się pod cienką warstwą blichtru i luksusu. Nadal możecie spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji, zwłaszcza, że na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety z przeszłości Richarda.

  Promocja
  okładka Lastman Tom 3, Książka | Bastien Vives, Michael Sanlaville

  Czas na zapierający dech w piersiach zwrot akcji. Richard Aldana, tajemniczy przybysz znikąd, najwyraźniej nie jest tym, za kogo się podaje. Świat przedstawiony w dwóch pierwszych tomach ma do zaoferowania dużo więcej zagadek i tajemnic niż mogłoby się z początku wydawać. Młody Adrian i jego matka będą musieli sobie poradzić w dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

  Promocja
  okładka Lastman, Książka | Yves Bigerel (Balak), Bastien Vives

  Trwa wielki doroczny turniej organizowany przez króla Virgila i królową E? rę. Wbrew wszelkim przewidywaniom niezwykły duet utworzony przez dwunastoletniego Adriana Velbę i tajemniczego przybysza znikąd radzi sobie całkiem nieźle. Richard Aldana i jego mały partner zbliżają się do wielkiego ? nału. Jednak relacje miedzy bohaterami trochę się komplikują...

  Promocja
  okładka Lastman Tom 1, Książka | Yves Bigerel (Balak), Sanlaville, Bastien Vives

  Adrian Velba nie może się już doczekać dorocznych Igrzysk. Jednak jego nadzieje na udział w zawodach rozsypują się w pył, gdy choroba rozkłada jego partnera. Wybawieniem z sytuacji okazuje się tajemniczy przybysz – Richard Aldana – milczący twardziel z na oko zupełnie innego świata. Przypadkowe spotkanie na zawsze odmieni losy obu bohaterów. Jeden z największych francuskich hitów komiksowych ostatnich lat – mangowa ekspresja, europejska wrażliwość, szalona, nieprzewidywalna ...

  Promocja
  okładka Polina, Książka | Bastien Vives

  Współczesna, czarno-biała opowieść o rosyjskiej baletnicy, Poulinie Oulinov. Podczas ubiegłorocznego festiwalu filmowego w Cannes ogłoszono przygotowania do filmowej adaptacji tego komiksu...?