Jérôme Loubry - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    Promocja
    okładka Schronienia, Ebook | Jérôme Loubry

    Zdobywca nagrody dla najlepszej powieści francuskojęzycznej!Jeden z najlepszych francuskich thrillerów ostatnich lat!Sandrine, początkująca dziennikarka, rozpoczyna karierę zawodową w prowincjonalnej gazecie. Jednym z jej pierwszych tematów są swastyki namalowane na krowach lokalnego hodowcy. Z marazmu małego miasteczka wyrywa ją wiadomość o śmierci babci. Sandrine zostaje wezwana na tajemniczą wyspę… Kiedy dopływa do brzegu, ogarniają ją wątpliwości. Zamknięta społeczno...

Jérôme Loubry - książki, ebooki i audiobooki

Jérôme Loubry jest francuskim pisarzem, który zaczął swoją karierę literacką w roku 2016. Przedtem pracował w branży restauracyjnej, jednak został zauważony przez Caroline Lépée, redaktorkę Guillaume Musso, która wsparła go w jego działaniach. Pierwsza powieść Loubry’ego ukazała się w 2017 roku - była to “Les Cheins de Détroit” (“Psy Detroid”). W 2018 roku Jérôme Loubry został uznany za jednego z najbardziej obiecujących francuskich autorów thrillerów przez gazetę “Le Parisien”. W Polsce nakładem Wydawnictwa Stara Szkoła ukazała się jak dotychczas jedna jego powieść, “Schronienia”.

Jérôme Loubry - “Schronienia”

“Schronienia” Jérôme Loubry’ego uznane zostały za jeden z najlepszych współczesnych francuskich thrillerów. Zdobyły także nagrodę Polar w ramach festiwalu literackiego Polar Festival w Cognac, w kategorii najlepszej powieści francuskojęzycznej. “Schronienia” opowiadają historię Sandrine, początkującej dziennikarki, która niedawno rozpoczęła pracę w prowincjonalnej gazecie. Jednym z pierwszych tematów, jakim się zajmuje, są niewyjaśnione swastyki, które ktoś namalował na krowach lokalnego hodowcy. Z marazmu codziennego życia w małym miasteczku wyrywa ją wiadomość o śmierci babci - kobieta zostaje wezwana na tajemniczą wyspę. Dopiero kiedy staje na jej brzegu, zaczyna mieć wątpliwości. Trafia do klaustrofobicznego miejsca stworzonego przez zamkniętą społeczność, która skrywa wiele tajemnic - i nie zamierza ich wyjawiać żadnej osobie z zewnątrz… Sandrine postanawia uciec, ale szybko orientuje się, że wszystko wokół nie jest takie, jak się jej wydawało. Ten mistrzowski thriller psychologiczny autorstwa Jérôme Loubry’ego czeka na Was na Woblink jako ebook - wiele innych trzymających w napięciu powieści znajdziecie tutaj także jako książki papierowe lub audiobooki.