Matylda Kozakiewicz - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Matylda Kozakiewicz - książki, ebooki i audiobooki

Matylda Kozakiewicz, znana także pod pseudonimem Segritta, to znana blogerka i autorka bestsellerowej książkiZłe matki są najlepsze. Poradnik szczęśliwej mamy”. W 2005 roku założyła bloga Segritta.pl, a następnie facebookowy profil „Zła matka”, który obecnie śledzi prawie trzydzieści tysięcy użytkowników. Prowadzi także cieszący się dużą popularnością profil na Instagramie. Nie unika kontrowersyjnych tematów. Nie waha się podejmować nawet najbardziej tabuizowanych problemów, potrafi żartować na każdy temat i walczy z mitami dotyczącymi macierzyństwa.

Blog Matyldy Kozakiewicz

Blog Segritty był na początku przede wszystkim lifestylowy. Autorka pisała przede wszystkim o randkach internetowych, związkach czy języku uwodzenia. Kiedy teksty jej pióra zaczęły zyskiwać coraz większa popularność, postanowiła przesiąść się z platformy zrzeszającej blogerów na własny adres – segritta.pl – pod którym bloguje do dzisiaj. Obecnie znajduje się na nim pięć kategorii – lifestyle, kultura, parenting, psychologia, dom i wnętrza.

Złe matki są najlepsze. Poradnik szczęśliwej mamy

„Złe matki” Matyldy Kozakiewicz ukazały się w 2017 roku nakładem krakowskiego Wydawnictwa Znak. Książka szybko podbiła serca czytelniczek – zwłaszcza świeżo upieczonych i przyszłych mam. Autorka pomaga przedrzeć się czytelniczkom przez chaos informacyjny wokół macierzyństwa, a przede wszystkim pokazuje, że mamy nie zawsze muszą być perfekcyjne! Obala stereotypy dotyczące macierzyństwa, opisuje jego dobre i złe chwile. Porusza takie tematy jak radzenie sobie z burzą hormonów po porodzie, partnerska opieka, podział obowiązków czy kwestia karmienia. Zdradza także triki, które ułatwią opiekę nad małym dzieckiem i pokazuje swój sposób na pełne szczęścia, instynktowne macierzyństwo. Książka „Złe matki” pozwala nabrać dystansu, a także pewności siebie w we własnym, często trudnym, rodzicielstwie.

Inne książki Matyldy Kozakiewicz

Oprócz „Złych matek” Matylda Kozakiewicz wydała również dwa inne tytuły – wyłącznie w formie elektronicznej. Pierwszy z nich został wydany w 2020 roku i nosi tytuł „Nie tak cię wychowałam. E-book o temperamentach”. Autorka przedstawia w nim interesujące teorie i badania psychologiczne na temat ludzkiego temperamentu. Podpowiada, jak można rozpoznać własny albo swojego dziecka temperament i w jaki sposób najlepiej dopasować do niego styl wychowawczy. Druga publikacja to „Ebook o złych związkach”, który ukazał się na początku 2021 roku. Tym razem Kozakiewicz skupia się na relacjach romantycznych. Pisze o tym, jakich błędów należy unikać w związkach, co można zrobić z toksyczną miłością i skąd biorą się konflikty we wspólnej codzienności.

Książki Matyldy Kozakiewicz na Woblinku

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie książkę Matyldy Kozakiewicz pt. „Złe matki są najlepsze” w formie ebooka.