Monier Julien - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Fanette. Nieswojo w nie swojej skórze. RIP. Tom 5, Książka | Monier Julien

  Ta cholerna skóra ma nam pomagać zachować zimną krew, wytrzymać uderzenia gorąca... Tylko jeszcze trzeba dobrze się w niej czuć. Nie moja wina, że często muszę ją zmieniać. To nie była moja wina! Kurwa!

  Promocja
  okładka RIP Tom 2 Maurice Muchy zawsze lgną do ścierwa, Książka | Monier Julien

  W drugim tomie serii Maurice, zgorzkniały starzec, pogrąża nas w swojej makabrycznej codzienności. Co więcej, ujawnia swoją prawdziwą tożsamość, tę, którą ukrywał przez lata, by chronić swoją córkę... jak się okazuje, na próżno. Trochę thriller, trochę historia obyczajowa - nowa francuska seria komiksowa, reklamowana jako połączenieMilleniumi Sześć stóp pod ziemią.

  Promocja
  okładka RIP Tom 1, Książka | Monier Julien, Gaet's

  Śmierć niektórych ludzi nikogo nie obchodzi. Zwłoki takich osób czekają nieraz wiele dni nim ktoś je odkryje (najczęściej przez nie dający się znieść zapach). Wtedy wzywany jest Derrick i jego współpracownicy. Trochę thriller, trochę historia obyczajowa - nowa francuska seria komiksowa, reklamowana jako połączenie Millenium i Sześć stóp pod ziemią.

  Promocja
  okładka RIP T.3: Ahmed. We właściwym miejscu o niewłaściwej porze, Książka | Monier Julien, Gaet's Gaet's

  Po tomach poświęconych Derrickowi i Maurice'owi, zanurzamy się teraz w brudne, codzienne życie Ahmeda, młodego gliniarza specjalizującego się w badaniach owadów. Pogrążony w sprawie kryminalnej, która go przerasta, ale zdeterminowany, by się wykazać, Ahmed ryzykuje, że znajdzie się we właściwym miejscu... o niewłaściwej porze. Trochę thriller, trochę historia obyczajowa - nowa francuska seria komiksowa, reklamowana jako połączenie Millenium i Sześć stóp pod ziemią.