Rhonda Byrne - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  okładka Największy sekret, Ebook | Rhonda Byrne

  Zdobywasz wiedzę, zyskujesz wolność. Ta prawda umykała nam przez tysiące lat, ponieważ nie widzieliśmy tego, co mamy tuż przed oczami. Zajęci własnymi problemami, życiowymi dramatami, zdarzeniami w świecie przegapiliśmy największe odkrycie, którego możemy dokonać i które uwolni nas od cierpienia, otwierając drogę ku trwałemu szczęściu. W „Największym sekrecie” znajdziesz odpowiedź na fundamentalne pytania o prawdziwą naturę człowieka, a dzięki proponowanej praktyce spełnisz k...

  Promocja
  okładka The Secret Nauki na każdy dzień, Książka | Rhonda Byrne

  Zrób następny krok… Sekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE. W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem własnego życia. Dzięki potężnym prawdom Sekretu poszerzysz swoją znajomość prawa przyciągania w sposób wykraczają...

  Promocja
  okładka Największy sekret
, Książka | Rhonda Byrne

  „Największy sekret” to wyjątkowe zaproszenie do odkrycia prawdziwego i trwałego szczęścia, oferujące wskazówki jak rozwiać lęki, niepokój i ból. Poradnik wypełniony jest praktycznymi radami, które czytelnik z łatwością i natychmiast może zastosować w codziennym życiu. Wzbogacony rozważaniami, które odkryją przed czytelnikiem zupełnie nową rzeczywistość. „Największy sekret” to książka, na którą czekały miliony czytelników na całym świecie. Otwiera drogę do życia wolnego od ci...

  Promocja
  okładka The Secret Nauki na każdy dzień, Książka | Rhonda Byrne

  Książka, która po bestsellerowych Sekrecie i Bohaterze stanowić będzie inspirację w każdej dziedzinie życia… Zrób następny krok… Sekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE. W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem włas...

  Promocja
  okładka Bohater, Książka | Rhonda Byrne

  To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi. Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia Ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego,...

  Promocja
  okładka The Secret. Nauki na każdy dzień, Książka | Rhonda Byrne

  Promocja
  okładka Bohater, Książka | Rhonda Byrne

  To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi. Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia Ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego, ...

  Promocja
  okładka Sekret, Książka | Rhonda Byrne

  Dowiesz się, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – gdy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Zaczniesz pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą masz w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień twojego istnienia. Sekret zawiera mądrość współczesnych nauczycieli – mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Stos...

  Promocja
  okładka Magia. Sekret, Książka | Rhonda Byrne

  Wdzięczność może w cudowny sposób przysporzyć ci majątku, zapewnić Ci pieniądze, jakich potrzebujesz, żeby zrealizować swoje zamierzenia.

  Wdzięczność poprawi stan Twojego zdrowia i wyniesie Twoje szczęście na poziom, który do tej pory uważałaś za nieosiągalny.

  Magia wdzięczności sprawi, że Twoja kariera nabierze tempa; magia przyniesie Ci sukcesy i zapewni wymarzoną pracę albo spełnienie Twoich marzeń o pracy czy czymkolwiek innym.

Rhonda Byrne - książki, ebooki i audiobooki

Rhonda Byrne to australijska producentka oraz pisarka, autorka bestsellerowej książki „Sekret”, która została oparta na filmie (Byrne była jego producentką) pod tym samym tytułem. Oprócz niej napisała siedem innych tytułów. Każda książka z serii została oparta na idei tak zwanego „prawa przyciągania” polegającej na wierze w to, że porażki i sukcesy każdego człowieka są bezpośrednim skutkiem jego myśli. Autorka „Sekretu” urodziła się w 1945 roku w Melbourne w Australii. Oprócz pisania książek Byrne zajmuje się również produkcją filmów – pracowała przy takich produkcjach jak „World's Greatest Commercials”, „Sensing Murder” i„Marry Me”. W 2007 roku jej nazwisko znalazło się na liście 100 osób kształtujących świat. Kilka lat później Watkins Mind Body Spirit włączył Rhondę Byrne na doroczną listę 100 Most Spiritually Influential Living People . Od tego czasu pojawia się na niej regularnie. Do dzisiaj, razem z zespołem The Secret, poświęca czas „Sekretowi” – prowadzi stronę internetową i dzieli się swoją wiedzą ze wszystkimi, którzy chcą z niej skorzystać. Prywatnie mieszka w Montecito w Kalifornii.

Sekret - bestsellerowa książka Rhondy Byrne

2004 rok był dla Rhondy Byrne czasem pełnym traumatycznych wydarzeń, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kiedy córka podarowała się egzemplarz książki „The Science of Getting Rich” Wallace'a D. Wattlesa z 1910 roku poczuła, że trafiła na wielką tajemnicę – Sekret. Po lekturze badała zawarte w niej tropy, prześledziła Sekret, przeanalizowała jego występowanie w różnych religiach i dziedzinach ludzkiego życia. Jak sama twierdzi, po wprowadzeniu zdobytej wiedzy do swojej codzienności jej życie uległo poprawie. Postanowiła podzielić się odkrytą wiedzą z całym światem.

„Sekret” – zarówno w wersji książkowej, jak i filmowej – odniósł gigantyczny sukces komercyjny na całym świecie. Książka została sprzedana w nakładzie przekraczającym 19 milionów egzemplarzy i przetłumaczono ją na ponad 40 języków. Płyty DVD rozeszły się w ilości przeszło dwóch milionów kopii. Szacuje się, że „Sekret” w obu format zarobił około trzydzieści milionów.

Pierwowzorem książki jest film „Sekret” z 2006 roku, współtworzony i wyprodukowany przez Rhondę Byrne. To australijsko-amerykański pseudonaukowy film dokumentalnych. Składa się z serii wywiadów, które mają na celu zademonstrowanie Nowej Myśli zakładającej, że wszystkie pragnienia i potrzeby mogą zostać zaspokojone przez wiarę w wynik, stałe myślenie o nim, a także utrzymywanie pozytywnego nastawienia, aby „przyciągnąć” pożądany przez daną osobę efekt.

Zarówno książka, jak i film oparte są na „prawie przyciągania”, a także na filozoficznej i psychologicznej wiedzy odnośnie ludzkiej świadomości. W myśl tej idei poprzez modyfikacje myśli oraz nastawienia można przyciągnąć pożądane dobra. Autorka przekonuje, że to, czy dana osoba odniesie sukces, czy porażkę zależy przede wszystkim od jej nastawienia. Swoje przemyślenia opiera na założeniach z psychologii i filozofii, a także na przekazywanych od wieków opowieściach czy dogmatach religijnych. Rhonda Byrne twierdzi, że wiedza zawarta w „Sekrecie” może odmienić życie.

Produkcja filmowa i późniejsza publikacja wzbudziły ogromne zainteresowanie. Mówiły o nich takie postaci medialne jak Ellen DeGeneres czy Larry King. Nie wszystkie opinie na temat „Sekretu” były pozytywne – przedstawione w nim tezy były często krytykowane, a nawet parodiowane w programach telewizyjnych. Zaraz po premierze książkowy „Sekret” przez ponad 200 tygodni nie opuszczał szczytu listy bestsellerów New York Timesa, a także został uznany za jedną z 20 najlepiej sprzedających się książek ostatnich lat przez USA Today.

Szczególny rozgłos przyniósł jej udział w talk show prowadzonym przez Oprah Winfrey. Po występie u amerykańskiej gwiazdy książka Byrne wzbudziła zainteresowanie wielu odbiorców, co niewątpliwie przyczyniło się do gigantycznego sukcesu autorki.

Inne książki Rhondy Byrne

Oprócz bestsellerowego „Sekretu” Rhonda Byrne ma w swoim dorobku siedem innych publikacji: „The Secret Gratitude Book” (2007), „Siła” (The Power, 2010), „Bohater” (Hero, 2013), „Magia” (Magic, 2012), „The Secret. Nauki na każdy dzień” (The Secret Daily Teachings, 2008), „Jak Sekret odmienił moje życie” (How The Secret Changed My Life: Real People. Real Stories, 2016) oraz „Największy sekret (2020). Wszystkie tytuły z serii poruszają temat „prawa przyciągania”.

Książki Rhondy Byrne na Woblinku

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie książki Rhondy Byrne w formie ebooka i książki papierowej.