Sheila Jeffries

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
    okładka Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca, Ebook | Sheila Jeffries
    okładka Córka kota Salomona - kotka, która leczy serca, Ebook | Sheila Jeffries

    Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanówKota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnegoWzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czter...

    okładka Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi, Ebook | Sheila Jeffries
    okładka Syn kota Salomona, który naprawia życie ludzi, Ebook | Sheila Jeffries

    Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciachTimba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzakach. Przerażonego, zziębniętego, głodnego kotka znajduje Leroy, mały chłopiec, bardzo samotny i nieszczęśliwy. Bez przyjaciół i kolegów, w domu też ma kłopoty. Timba chce być jego przyjacielem, ale Leroy nie potrafi postępować z małym kociakiem... Poznaje Angie, młodą nauczy...

    Promocja
    okładka Salomon Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona Kotka, która leczy serca Pakiet, Książka | Sheila Jeffries
    Promocja
    okładka Salomon Kot, który leczył dusze / Córka kota Salomona Kotka, która leczy serca Pakiet, Książka | Sheila Jeffries

    Salomon – kot, który leczył dusze Opowieść kota zesłanego na ziemię, by uratować naznaczonych tragedią ludzi. Kiedyś Salomon był kotem małej Ellen. Potem odszedł do nieba. Teraz Ellen jest dorosła, ma męża, przez którego cierpi, synka, o którego się boi, i problemy, które ją przerastają. I nagle znów pojawia się Salomon. Kot, który potrafi zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Powrócił na ziemię, by stać się opiekunem rodziny Ellen. Kiedy ona i jej synek zaznają b...

    Promocja
    okładka Syn kota Salomona który naprawia życie ludzi, Książka | Sheila Jeffries
    Promocja
    okładka Syn kota Salomona który naprawia życie ludzi, Książka | Sheila Jeffries

    Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach „Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. AMAZON.UK. Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje porzucony w krzakach. Przerażonego, zziębniętego, głodnego kotka znajduje Leroy, mały chłopiec, bardzo samotny i nieszczęśliwy. Bez przyjaciół i kolegów, w domu też ma kłopoty. Timba chce być jego przyjacielem,...

    Promocja
    okładka Alfie kot wielorodzinny / Rodzina kota Alfiego / Syn kota Salomona, Książka | Rachel Weells, Sheila Jeffries
    Promocja
    okładka Alfie kot wielorodzinny / Rodzina kota Alfiego / Syn kota Salomona, Książka | Rachel Weells, Sheila Jeffries

    Ulubione „kocie” powieści Alfie, kot wielorodzinny „Podnosząca na duchu, ciepła i wzruszająca powieść o kocie, który zmienia życie ludzi”. AMAZON Na początku wszystko zapowiadało się tragicznie – opowiada kot Alfie. Jego Starsza Pani odeszła tam, gdzie ludzie odchodzą na zawsze. Alfie trafi ł na ulicę. W deszcz, zimno, między inne bezdomne koty i psy. Ze złamanym sercem musi walczyć, żeby przeżyć. Pewien życzliwy kot radzi mu, żeby został kotem „dochodzącym”: pomieszkiwał je...

    Promocja
    okładka Córka kota Salomona Kotka, która leczy serca, Książka | Sheila Jeffries
    Promocja
    okładka Córka kota Salomona Kotka, która leczy serca, Książka | Sheila Jeffries

    Promocja
    okładka Salomon Kot, który leczył dusze, Książka | Sheila Jeffries
    Promocja
    okładka Salomon Kot, który leczył dusze, Książka | Sheila Jeffries