Tom Perrotta

Typ publikacji

Cena

Serie wydawnicze

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
Wybrane filtry:
    okładka Pani Fletcher, Ebook | Tom Perrotta
    okładka Pani Fletcher, Ebook | Tom Perrotta

    Pieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać.Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie zaznała. Niemal przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowej pornografii i niekonwencjonalnego seksu. Coś, co kiedyś było dla niej nie do zaakceptowania, teraz okazuje się pociągające i wyzwalające. Eve musi się odnaleźć w czasach Tinder...

    Promocja
    okładka Pani Fletcher, Książka | Tom Perrotta
    Promocja
    okładka Pani Fletcher, Książka | Tom Perrotta

    Doskonała lektura dla fanów WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO Pieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać. Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę nie zaznała. Niemal przypadkiem zaczyna odkrywać świat internetowej pornografii i niekonwencjonalnego seksu. Coś, co kiedyś było dla niej nie do zaakceptowania, teraz ok...

    Promocja
    okładka Pozostawieni, Książka | Tom Perrotta
    Promocja
    okładka Pozostawieni, Książka | Tom Perrotta

    Od 30 czerwca na ekranach HBO serial na motywach powieści z Liv Tyler i Justinem Theroux w rolach głównych, wyprodukowany przez Damona Lindelofa, laureata Emmy za serial „Lost: Zagubieni”, oraz Toma Perrottę, nominowanego do Oscara za „Małe dzieci”. „Ta książka to, mówiąc najprościej, najlepszy odcinek »Strefy mroku«, którego nigdy nie obejrzałeś”. Stephen King Co się stanie, gdy nagle znikną tysiące ludzi? Znikną tak po prostu, nie wydarzy się katastrofa, nie będzie żadne...