okładka Dom trzepoczących skrzydeł ebook | epub, mobi | Olivia Wildenstein

Pobierz za darmo fragment ebooka

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dom trzepoczących skrzydeł Olivia Wildenstein ebook

7,4

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Romans fantasy pełen kłamstw, zdrad i fałszywej miłości.

Prawdziwa uczta dla fanów Sarah J. Maas, Mary E. Pearson oraz Lexi Ryan.

Uwolnij wrony, Fallon, a uczynią cię królową. 

Romans fantasy pełen kłamstw, zdrad i fałszywej miłości.

Prawdziwa uczta dla fanów Sarah J. Maas, Mary E. Pearson oraz Lexi Ryan.

Uwolnij wrony, Fallon, a uczynią cię królową. 

Dopóki wyrocznia nie przepowiedziała mi pełnienia królewskiej roli w przyszłości, nawet sobie nie wyobrażałam, że mogłabym wybić się ponad mój stan, który został wyznaczony przez zaokrąglone uszy. W końcu kimże jestem: pozbawioną magicznej mocy półkrwi Fae, kochaną przez potwory i pogardzaną przez każdego Fae czystej krwi. No może z wyjątkiem jednego… 

Od naszego pierwszego pocałunku moje serce należało do Dantego Regio, księcia Luce. Jeśli zebranie żelaznych statuetek miałoby mi pomóc w pozbawieniu korony obecnego władcy i oddaniu jej jego bratu, który rządziłby ze mną u boku, to jestem gotowa wyruszyć na poszukiwanie skarbu. 

Gdyby tylko wyrocznia ostrzegła mnie, że w ten sposób uwolnię skrzydlatego demona.

I że stanę się jego obsesją. 

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. Opis pochodzi od Wydawcy.

„Dom trzepoczących skrzydeł”, Olivia Wildenstein – jak czytać ebook?

Ebooka „Dom trzepoczących skrzydeł”, tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na innym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi - czytnik ebooków (Pocketbook, Kindle, inkBook itd.), tablet, komputer etc. Czytaj tak, jak lubisz!

Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również przeczytać u nas darmowy fragment ebooka. A jeśli wolisz słuchać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako audiobook (mp3).

Szczegółowe informacje na temat ebooka Dom trzepoczących skrzydeł

Opinie i oceny ebooka Dom trzepoczących skrzydeł

7,4

610 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Dom trzepoczących skrzydeł

Dom trzepoczących skrzydeł

Olivia Wildenstein,

Ocena czytelników

7,4

610 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena: