okładka Dziedzictwo. Ebook | EPUB, MOBI | Ann Patchett

Ebook

Dziedzictwo

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Chrzciny, znajomy z pracy, pocałunek, butelka ginu i Bóg raczy wiedzieć ile pomarańczy. Tyle wystarczy, by dwie rodziny trafił szlag.


Gdyby Fix znał następstwa swojej niewinnej prośby, sam poszedłby znaleźć córkę.


Dziedzictwo to historia konsekwencji przypadkowego spotkania, które zdeterminowało życie całej grupy zupełnie obcych sobie osób.


Nowa powieść Ann Patchett zadebiutowała na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa” i znalazła się na liście najlepszych książek 2016 roku. W Polsce autorka zyskała grono fanów dzięki świetnie przyjętemu Stanowi zdumienia. Ann Patchett w 2012 roku została uznana przez magazyn „Time” za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie.


Książka roku według „New York Timesa” i „The Washington Post”.


Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.37 MB (MOBI), 1.34 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Renata S

Renata S

08.07.2017, 11:33

„Czy jedno, z pozoru błahe, wydarzenie może zmienić życie dwóch rodzin?”

Czy jedno, z pozoru błahe, wydarzenie może zmienić życie dwóch rodzin? Patchett udowodniła w tej książce, że tak. Akcja rozpoczyna się podczas przyjęcia z okazji chrztu najmłodszej córki Fixa. Pojawia się na nim, bez zaproszenia i z butelką alkoholu, Albert. Losy rodzin tych dwóch mężczyzn zmienią się od tego dnia całkowicie. Konstrukcja fabuły przypominała mi trochę puzzle, które sama musiałam dopasować w odpowiednie miejsce.. Historia dwóch rodzin nie jest podana na tacy, czytelnik musi trochę się wysilić, żeby odnaleźć się w całości. Co ciekawe, “Dziedzictwo” nie ma porywającej, szybko toczącej się fabuły, każdy kolejny wątek to po prostu następny puzzel do układanki. W tym tkwi urok tej książki, która chyba może nie każdemu przypaść przez to do gustu. Czy przez to jest nudno? Wbrew pozorom nie.