okładka Cena męstwa książka | Django Wexler

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Cena męstwa Django Wexler książka

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Kontynuacja Tysiąca imion oraz Mrocznego tronu.

Po śmierci króla Vordan ogarnęła wojna. W stolicy rządzi fanatyk, który zdrajców widzi w każdym kącie. Nowa królowa nie po to jednak pomogła uwolnić swój kraj od jednego rodzaju tyranii, żeby wpadł w odmęty drugiej. Bieg wydarzeń odmienić ma lojalny żołnierz, Marcus D’Ivoire.
Gdy wszystkie mocarstwa kontynentu stają do wojny z Vordanem, tajemniczy i błyskotliwy generał Janus bet Vhalnich ukazuje Vordanajom drogę do zwycięstwa. Winter Ihernglass, awansowana na dowódcę pułku, odnalazła swoją kochankę i przyjaciół, lecz stanęła przed perspektywą poprowadzenia ich do krwawej bitwy.
A bronią nieprzyjaciela są nie tylko muszkiety i działa. Złowrodzy kapłani prastarego zakonu, dysponujący zakazaną magią, przeniknęli do Vordanu, aby powstrzymać Janusa wszelkimi sposobami...
Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa.

Bardzo rozrywkowe fantasy, ale przede wszystkim piekielnie dobra książka. A jeśli nie czytasz jeszcze „Kampanii cienia” Wexlera, no cóż – na co do diaska jeszcze czekasz?

Liz Bourke at Tor.com



Świetni bohaterowie ukazani na fascynującym tle militarnego i politycznego konfliktu tworzą doskonałą powieść i kolejną wspaniałą odsłonę w pochłaniającej bez reszty serii „muszkietowej fantasy”.

sffworld.com.

Szczegółowe informacje na temat książki Cena męstwa