okładka Cena męstwaksiążka |  | Django Wexler

Pobierz za darmo fragment ebooka

Cena męstwa (książka)

0 ocen, 0 opinii

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -35%

Produkt dostępny Metody dostawy

Wysyłamy w 24h

Opis treści

Kontynuacja Tysiąca imion oraz Mrocznego tronu. Po śmierci króla Vordan ogarnęła wojna. W stolicy rządzi fanatyk, który zdrajców widzi w każdym kącie. Nowa królowa nie po to jednak pomogła uwolnić swój kraj od jednego rodzaju tyranii, żeby wpadł w odmęty drugiej. Bieg wydarzeń odmienić ma lojalny żołnierz, Marcus D’Ivoire. Gdy wszystkie mocarstwa kontynentu stają do wojny z Vordanem, tajemniczy i błyskotliwy generał Janus bet Vhalnich ukazuje Vordanajom drogę do zwycięstwa. Winter Ihernglass, awansowana na dowódcę pułku, odnalazła swoją kochankę i przyjaciół, lecz stanęła przed perspektywą poprowadzenia ich do krwawej bitwy. A bronią nieprzyjaciela są nie tylko muszkiety i działa. Złowrodzy kapłani prastarego zakonu, dysponujący zakazaną magią, przeniknęli do Vordanu, aby powstrzymać Janusa wszelkimi sposobami... Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa. Bardzo rozrywkowe fantasy, ale przede wszystkim piekielnie dobra książka. A jeśli nie czytasz jeszcze „Kampanii cienia” Wexlera, no cóż – na co do diaska jeszcze czekasz?

Liz Bourke at Tor.com

Świetni bohaterowie ukazani na fascynującym tle militarnego i politycznego konfliktu tworzą doskonałą powieść i kolejną wspaniałą odsłonę w pochłaniającej bez reszty serii „muszkietowej fantasy”.

sffworld.com.

Szczegółowe informacje na temat książki Cena męstwa

Opinie i oceny książki Cena męstwa

0,0

0 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Bądź pierwszym który doda opinię.

Cena męstwa

Cena męstwa
Książka

Oceń i podziel się swoją opinią

Zero

    • Cena męstwa

      Książka. Broszurowa ze skrzydełkami

      44,90 zł  

    • bumerang