okładka Kampanie Cienia 4 Działa imperium książka | Django Wexler

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Kampanie Cienia 4 Działa imperium Django Wexler książka

7,5

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI.
Księga czwarta „Kampanii Cienia”
Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie.
Marcus d’Ivoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni ? i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar…
Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa.
Szorstka, brutalna, a zarazem cudownie kameralna... nadzwyczajna militarna fantasy.- Jason M. Hough, współautor bestsellera Mass Effect: Andromeda. Nexus początek
Kolejna odsłona jednej z najlepszych współczesnych serii militarnej fantasy. BestFantasyBooks
Zuchwała i wywrotowa... zmiksowanie siedemnsastowiecznej techniki z przywołującymi demony skrytobójcami wypada wyjątkowo udanie. „Publishers Weekly”

Szczegółowe informacje na temat książki Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Opinie i oceny książki Kampanie Cienia 4 Działa imperium

7,5

101 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Django Wexler,

Ocena czytelników

7,5

101 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Kampanie Cienia...

      Książka. Broszurowa ze skrzydełkami

      44,90 zł  

    • bumerang