Bumerang wraca podwójnie!
okładka Kampanie Cienia 4 Działa imperiumksiążka |  | Django Wexler

Pobierz za darmo fragment ebooka

Kampanie Cienia 4 Działa imperium (książka)

0 ocen, 0 opinii

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -35%

Produkt dostępny Metody dostawy

Wysyłamy w 24h

Opis treści

GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI. Księga czwarta „Kampanii Cienia” Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie. Marcus d’Ivoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni ? i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar… Porywająca książka z nurtu „flintlock fantasy”, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa. Szorstka, brutalna, a zarazem cudownie kameralna... nadzwyczajna militarna fantasy.- Jason M. Hough, współautor bestsellera Mass Effect: Andromeda. Nexus początek Kolejna odsłona jednej z najlepszych współczesnych serii militarnej fantasy. BestFantasyBooks Zuchwała i wywrotowa... zmiksowanie siedemnsastowiecznej techniki z przywołującymi demony skrytobójcami wypada wyjątkowo udanie. „Publishers Weekly”

Szczegółowe informacje na temat książki Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Opinie i oceny książki Kampanie Cienia 4 Działa imperium

0,0

0 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Bądź pierwszym który doda opinię.

Kampanie Cienia 4 Działa imperium

Kampanie Cienia 4 Działa imperium
Książka

Oceń i podziel się swoją opinią

Zero

    • Kampanie Cienia...

      Książka. Broszurowa ze skrzydełkami

      39,90 zł  

    • bumerang