Akcja Czytaj na okrągło
okładka Chodząc nędznymi ulicami. Zbiór opowiadań Urban Fantasy książka | Dozois Gardner

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Chodząc nędznymi ulicami. Zbiór opowiadań Urban Fantasy książka

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -25%

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Chodząc nędznymi ulicami tworzą opowiadania mroczne, zabierające czytelników do miejsc tyleż niesamowitych co podejrzanych. Posiadłości wampirów czy złej sławy zaułki ponurych miast pełne są niezwykłych, częstokroć bezwzględnych i okrutnych stworzeń, a każda historia ma swą krwawą zagadkę i ekscytujące rozwiązanie.
Ten zbiór to bez wyjątku opowiadania z nurtu urban fantasy, a zatem czytelnik odnajduje tu zarówno mocne wpływy horroru, jak i klasycznej powieści detektywistycznej. Gratka tak dla miłośników H.P. Lovecrafta i Anne Rice, jak i Raymonda Chandlera!
Niezapomniane przeżycia gwarantują tacy autorzy, jak Charlaine Harris, Patricia Briggs, Steven Saylor, Simon R. Green, Diana Gabaldon czy Conn Iggulden.
George R.R. Martin nazywany bywa „amerykańskim Tolkienem”, a jego książki są światowymi bestsellerami. Zasłynął zwłaszcza genialnym cyklem „Pieśń Lodu i Ognia”, który stanowi podstawę emitowanego przez telewizję HBO serialu Gra o tron. George R.R. Martin jest laureatem prestiżowych nagród Hugo, Nebula, Bram Stoker Award i World Fantasy Award.
Gardner Dozois to znakomity redaktor i wydawca antologii. Za działalność wydawniczą otrzymał kilkadziesiąt nagród Hugo i Locus Award. Przez ponad dwadzieścia lat redagował znane branżowe pismo „Asimov's Science Fiction”. Jako pisarz współpracował m.in. z George'em R.R. Martinem. W 2011 roku trafił do Science Fiction Hall of Fame.

Szczegółowe informacje na temat książki Chodząc nędznymi ulicami. Zbiór opowiadań Urban Fantasy

Opinie i oceny książki Chodząc nędznymi ulicami. Zbiór opowiadań Urban Fantasy

6,0

162 oceny / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Chodząc nędznymi ulicami. Zbiór opowiadań Urban Fantasy

Chodząc nędznymi ulicami. Zbiór opowiadań Urban Fantasy

Dozois Gardner,

Ocena czytelników

6,0

162 oceny wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Chodząc nędznymi...

      Książka. Oprawa twarda z...

      69,90 zł  

    • bumerang