Wirtualne Targi
okładka Gorsze niż śmierć książka | Cara Hunter

Pobierz za darmo fragment ebooka

Gorsze niż śmierć Cara Hunter książka

7,8

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja

Produkt dostępny Metody dostawy

Zamówienie wyślemy najpóźniej: w poniedziałek

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Północ.

Wezwanie do odizolowanego gospodarstwa rolnego na obrzeżach Oksfordu.

Człowiek zastrzelony z bliska, w kuchni.

---------

„Jedna z najlepszych pisarek powieści kryminalnych, jaką nosił świat”Mark Billingham

„Inspektor Fawley powraca lepszy niż kiedykolwiek”Shari Lapena

„Wciągająca, emocjonująca, pełna napięcia i nieprzewidywalna”Karin Slaughter

Wszystko wskazuje na tragicznie zakończoną kradzież z włamaniem, ale inspektor Adam Fawley podejrzewa, że jest w tym coś więcej.

Kiedy policja odkrywa związek z głośną sprawą kryminalną z przeszłości, w której chodziło o morderstwo dziecka i rzekomą pomyłkę sądową, prasę ogarnia szaleństwo.

Nagle zespół Fawleya znajduje się pod lupą, obserwowana uważniej niż kiedykolwiek. A kiedy człowiek zaczyna grzebać w przeszłości, ma duże szanse natknąć się na kilka zakurzonych szkieletów w szafie…

Szósty pogmatwany thriller autorki bestsellerówThe Sunday Times, Cary Hunter – książka, której nie da się odłożyć. Coś w sam raz dla fanów Shari Lapeny, Claire Douglas i Lisy Jewell.

--------

„Inteligentny, pochłaniający thriller z brutalną szczerością opisujący skomplikowaną historię ludzką”Janice Hallett,The Twyford Code

„Jeżeli nie skosztowaliście jeszcze historii Adama Fawleya, teraz jest najlepszy moment”Daily Mail „Tajemnica jednocześnie satysfakcjonująca i zaskakująca”Klub KryminałówSunday Times

„Znakomite przesłanki, trzymająca w napięciu fabuła i bohaterowie, których życie wykracza poza karty tej książki”JP Delaney, „W błogiej nieświadomości”

„Sprytna, fascynująca powieść”Araminta Hall, Hidden Depths(albo dać „Kobiety niedoskonałe”) „Kiedy już zaczniecie ją czytać, nie będziecie w stanie przerwać”Nicci French, The Unheard(albo dać „W sieci strachu) „Mistrzowski pokaz tego, jak należy pisać kryminały”John Marrs, The Vacation(albo dać „Co się skrywa między nami”) „Seria o inspektorze Adamie Fawleyu robi się coraz lepsza i lepsza”Victoria Selman, Truly, Darkly, Deeply(albo dać Krew za krew”). „Ciągłe zwroty akcji, aż zapiera dech w piersi”Daily Mail

---------

Czytelnicy również kochają tą książkę:

„Chwała nowej królowej kryminałów”Penny, Netgalley „Niewyobrażalny geniusz”Kath, Netgalley „Zdecydowanie coś dla fanów Lisy Gardner, Karin Slaughter i tym podobnych pisarek" Fiona, Netgalley „Z książki na książkę, ta seria robi się coraz lepsza" Tina, Netgalley

Szczegółowe informacje na temat książki Gorsze niż śmierć

Opinie i oceny książki Gorsze niż śmierć

7,8

29 ocen / 1 opinia

razem z Lubimy Czytać

Pewnej nocy funkcjonariusze policji z Oxfordu zostają wezwani na miejsce zabójstwa. Sprawa wygląda na dość prostą , ponieważ starszy pan zastrzelił mężczyznę, który włamał się do jego domu. Inspektor Adam Fawley podejrzewa jednak, że zarówno podejrzany jak i jego małżonka nie mówią mu całej prawdy a dochodzenie ma drugie dno. Szybko okazuje się, że intuicja nie zawiodła policjanta. Na jaw bowiem wychodzą kolejne sekrety pary emerytów, oraz powiązania obecnie prowadzonego śledztwa ze sprawą młodej dzieciobójczyni sprzed dwudziestu lat. Jakie tajemnice zostaną odkryte? Jakie motywy stały za popełnioną zbrodnią? Bolesna przeszłość, życie prywatne Adama i jego ukochanej żony Alex oraz spektakularne zwroty akcji w połączeniu z nietuzinkową kreacją bohaterów sprawiają ,że tę powieść się pochłania. Dreszczyk emocji i prawdziwe wydarzenia przeplatają się z fabułą w iście mistrzowski sposób. Serdecznie polecam

Opinia nie jest potwierdzona zakupem

Oceń
Gorsze niż śmierć

Gorsze niż śmierć

Cara Hunter,

Ocena czytelników

7,8

29 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Gorsze niż śmierć

      Książka. Oprawa miękka

      49,90 zł  

    • bumerang