Akcja Czytaj na okrągło
okładka Nigdy się nie dowiesz książka | Masters S.R.

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Nigdy się nie dowiesz książka

5,8

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -25%

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Zabiję troje nieznajomych. A wy będziecie wiedzieli, że to ja. Tym sposobem wszyscy będziemy połączeni. Na zawsze.
Kiedy nastoletni Will mówi o tym, że zostanie seryjnym mordercą, przyjaciele traktują to jako żart: niepoważne przechwałki na koniec gorącego lata, młodzieńcza fantazja, wakacyjne wygłupy. Ale Adeline nie może się oprzeć wrażeniu, że za tymi słowami kryje się coś złowieszczego.
Piętnaście lat później Adeline wraca do Blythe na spotkanie dawnej paczki – tyle że Will się na nim nie zjawia. Wspominając dawne czasy, rozmawiają także o zabójczych planach przyjaciela. Nie jest im jednak do śmiechu, kiedy odkrywają, że w okolicy zmarły niedawno dwie osoby, a okoliczności ich śmierci wydają się znajome. Tylko oni wiedzą, że są dokładnie takie, jak opisał to niegdyś Will.
Gdy grupa dawnych przyjaciół próbuje odnaleźć Willa, dociera do nich, że ten wciąga ich w niebezpieczną grę nawiązującą do jednej z zabaw z wakacji sprzed lat. Tyle że tym razem stawką jest ich życie…
Trzymający w napięciu thriller psychologiczny, idealny dla fanów Ruth Ware i Alex Marwood.

Szczegółowe informacje na temat książki Nigdy się nie dowiesz

Opinie i oceny książki Nigdy się nie dowiesz

5,8

271 ocen / 0 opinii

razem z Lubimy Czytać
Oceń
Nigdy się nie dowiesz

Nigdy się nie dowiesz

Masters S.R.,

Ocena czytelników

5,8

271 ocen wspólnie z Lubimy Czytać

Moja ocena:
    • Nigdy się nie dowiesz

      Książka. Broszurowa ze skrzydełkami

      39,90 zł  

    • bumerang