okładka Ponad wszystkoksiążka |  | Nicola Yoon

Pobierz za darmo fragment ebooka

Produkt chwilowo niedostępny

Ponad wszystko (książka)

0 ocen, 0 komentarzy

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Dodano do koszyka

Koszyk
Promocja -35%

Produkt niedostępny

Sprzedaje i dostarcza: SIW Znak

Opis treści

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne 17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa… Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"; planowana jest ekranizacja. Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman. Z ilustracjami męża autorki.

Szczegółowe informacje na temat książki Ponad wszystko

Recenzje i oceny książki Ponad wszystko

0,0

0 ocen / 0 komentarzy

razem z Lubimy Czytać
Bądź pierwszym który doda opinię.

Ponad wszystko

Ponad wszystko
Książka

Oceń i podziel się swoją opinią

Zero

    • Ponad wszystko

      Książka. Broszurowa ze skrzydełkami

      33,90 zł  

    • bumerang