Seria Langer - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  PromocjaTop
  okładka Paderborn. , Ebook | Remigiusz Mróz

  Prokurator z Chyłki na tropie seryjnego mordercy, który pozostaje bezkarny dzięki astrologii.

  Promocja
  okładka Langer. , Ebook | Remigiusz Mróz

  Opis powieści może wydać się dość zagadkowy. Czy tytułowym bohaterem jest Langer, jeden z postaci z bestsellerowej serii o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim? A może zupełnie nowa książka skupiająca się wyłącznie na losach Piotra Langera, prześladowcy Chyłki? Niestety, wydawca nie ujawnia tych informacji. O czym konkretnie jest powieść Remigiusza Mroza "Langer"? Remigiusz Mróz "Langer" - ebook już w Woblink! W serii prawniczej dotyczącej Joanny ...

  okładka Langer. , Audiobook | Remigiusz Mróz

  Piotra Langera nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie trzeba go przedstawiać też Ninie Pokorze, którą poznaje na bankiecie swojej nowej fundacji. Kobieta piękna, dobrze ubrana, idealna by… stać się nową ofiarą. Jest w niej jednak coś takiego, co sprawia, że Langer zaczyna się otwierać… I po raz pierwszy ktoś poznaje historię o tym, jak rodzi się zło… (Uwaga: audiobook zawiera drastyczne treści)) reżyseria – Maciej Zych i Jan Jędrzejczyk narrator – Janusz Zadura w rolach głów...

  Promocja
  okładka Langer. , Audiobook | Remigiusz Mróz

  Piotr Langer nie wymaga opisu.

Seria Langer - książki, ebooki i audiobooki

Remigiusza Mroza nie trzeba nikomu przedstawiać – ale tym bardziej warto sięgnąć po jego nowy i zaskakująco niepokojący cykl Langer.

Mróz – Langer. Seria warta uwagi miłośników kryminałów. Kim jest tytułowy Langer?

Seria Langer to fascynujący cykl pełen kryminalnych tajemnic i niejasności, które budzą napięcie. A zwiastuje nam to już opis wydawcy, który, choć prosty, jest również niezwykle zagadkowy. Wciągająca fabuła łączy się z rozwojem świetnie wykreowanych, wielowymiarowych postaci o niedopowiedzianej przeszłości i nieprzewidywalnej przyszłości. Wszystko to sprawia, że cykl Langer Mroza jest nadzwyczaj atrakcyjną propozycją literacką dla miłośników kryminałów.

Cykl Langer Remigiusza Mroza – kim jest tytułowy Langer?

Na łamach powieści Mróz przedstawia nam nie jednego, a dwóch Piotrów Langerów, których losy splatają się w najbardziej niespodziewane i nieliniowe sposoby. Langer Senior jest wpływowym biznesmenem i jednym z najbogatszych Polaków mającym niejasne powiązania z kancelarią prawną Żelazny & McVay. Jego postać skrywa sporo tajemnic, co sprawia, że czytelnik pragnie zgłębić jego motywacje i działania – ale to przecież nie koniec.

W historii jest jeszcze miejsce na jedną postać, jaką jest Langer Junior, syn bogatego biznesmena, to postać, w której przeszłości (a także teraźniejszości) aż roi się od mrocznych sekretów. Znamy go z serii o Joannie Chyłce, gdzie oskarżony o makabryczne morderstwo Langer staje się przedmiotem obrony Chyłki. Psychopatyczne skłonności i powiązania ze światem przestępczym czyniły go już wtedy niebezpiecznym przeciwnikiem, teraz pozostaje dowiedzieć się, co sprowokuje kolejne zwroty akcji i zawiłe śledztwa.

W najnowszej powieści Remigiusza Mroza z pewnością będziemy mieli okazję bliżej poznać postać Piotra Langera – a raczej Piotrów Langerów. Czy to Senior, czy jednak Junior będzie przedmiotem powieści? Kto ukrywa więcej? Czyje losy bardziej zaintrygują czytelnika? Jak widzisz, niejedna zagadka pozostaje otwarta w czasie trwania fabuły, co sprawia, że seria Langer jest pełna emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Cenisz sobie inteligentnie skonstruowane kryminały, w których do ostatnich stron wciąż nie wiadomo, kto jest sprawcą?

Sięgnij po pierwszy tom, by odkrywać sekrety Langerów – jeden po drugim. W skład cyklu wchodzą aktualnie dwa tytuły: