Seria Paprocany Książki sensacyjne - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  okładka Chechło. , Ebook | Paulina Świst

  Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco przyjemniejszych okolicznościach. Chwilowo są jednak za bardzo zajęci ratowaniem własnej skóry, żeby o tym myśleć. I choć ciąg dalszy nastąpi, to nie wszystkim to wyjdzie na dob...

  Promocja
  okładka Sztauwajery. , Audiobook | Paulina Świst

  Po bestsellerowych „Paprocanach” i „Chechle”, intrygująca prawniczka prezentuje kolejny tom serii – „Sztauwajery”. Na czytelników czekają bezbłędne dialogi, wyraziste postaci i niespodziewane zwroty akcji. Julia Czerny nie nadaje się do tych wszystkich gier i podchodów. Zawsze dobrze o tym wiedziała, dlatego nie zajęła się prawem karnym, a przejrzystym i jasnym prawem gospodarczym. W tej dziedzinie wszystko oparte jest na liczbach i dokumentach. I to ceniła w tej robocie naj...

  Promocja
  okładka Chechło. , Audiobook | Paulina Świst

  Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco przyjemniejszych okolicznościach. Chwilowo są jednak za bardzo zajęci ratowaniem własnej skóry, żeby o tym myśleć. I choć ciąg dalszy nastąpi, to nie wszystkim to wyjdzie na dobre i nie każdy...

Seria Paprocany Książki sensacyjne - książki, ebooki i audiobooki

Cykl Paprocany Pauliny Świst intryguje od początku do samego końca, bardzo stopniowo odsłaniając kolejne tajemnice i wprowadzając nowe zagadki. Czytając Paprocany, czytelnik zostaje wciągnięty w mroczny świat zbrodni i tajemnic, z którego nie jest w stanie się wyplątać. W centrum akcji stoi Krzysztof Strzelecki, wzorowy policjant, który zostaje wplątany w dwie kryminalne historie — jedną jako śledczy, drugą jako… podejrzany.

Paulina Świst – Paprocany. Seria kryminalna w niepozornych okolicznościach

W pierwszej części cyklu (są to właśnie tytułowe Paprocany), Strzelecki staje w obliczu oskarżeń o zgwałcenie prostytutki przez kilku policjantów. Mimo zapewnień o niewinności, zostaje odesłany na przymusowy urlop. Jednak jego przekonanie o własnej niewinności jest silne, i wspólnie ze swoim szefem wyrusza rozwikłać tajemnicę porwania dziewczyny, której ślady prowadzą do jeziora Paprocany.

W Chechle, drugim tomie serii, akcja przenosi się na plażę, gdzie, jak się okazuje, ludzie przyjeżdżają nie tylko szukać wypoczynku, lecz także prowadzić ciemne interesy. Bohaterowie, Marcin i Paulina, zostają wplątani w niebezpieczne wydarzenia, które zagrażają ich życiu. Chechło to historia o miłości, sprawiedliwości i zemście.

Sztauwajery, trzeci tom serii, kontynuuje intrygującą fabułę, w której Julia Czerny, prawniczka, staje w obliczu groźnego przeciwnika, Lucjana Złockiego. Planowane porachunki i tajemnicze działania prowadzą bohaterów do punktu, w którym życie staje na ostrzu noża, a walka o przetrwanie staje się nieunikniona.

Paprocany – cykl Pauliny Świst. Kto kryje się pod tym pseudonimem?

Paulina Świst, znana polska autorka kryminałów, tworzy w cyklu Paprocany napiętą atmosferę, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań. Seria ta z pewnością wciągnie czytelnika w wir emocji i tajemnic, trzymając go w napięciu do samego końca. Co ciekawe, Paulina Świst to pseudonim działającej we Wrocławiu adwokatki specjalizującej się w prawie karnym – możesz więc spodziewać się w cyklu najróżniejszych prawniczych smaczków.