Seria Paprocany Reportaż - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Seria Paprocany Reportaż - książki, ebooki i audiobooki

Cykl Paprocany Pauliny Świst intryguje od początku do samego końca, bardzo stopniowo odsłaniając kolejne tajemnice i wprowadzając nowe zagadki. Czytając Paprocany, czytelnik zostaje wciągnięty w mroczny świat zbrodni i tajemnic, z którego nie jest w stanie się wyplątać. W centrum akcji stoi Krzysztof Strzelecki, wzorowy policjant, który zostaje wplątany w dwie kryminalne historie — jedną jako śledczy, drugą jako… podejrzany.

Paulina Świst – Paprocany. Seria kryminalna w niepozornych okolicznościach

W pierwszej części cyklu (są to właśnie tytułowe Paprocany), Strzelecki staje w obliczu oskarżeń o zgwałcenie prostytutki przez kilku policjantów. Mimo zapewnień o niewinności, zostaje odesłany na przymusowy urlop. Jednak jego przekonanie o własnej niewinności jest silne, i wspólnie ze swoim szefem wyrusza rozwikłać tajemnicę porwania dziewczyny, której ślady prowadzą do jeziora Paprocany.

W Chechle, drugim tomie serii, akcja przenosi się na plażę, gdzie, jak się okazuje, ludzie przyjeżdżają nie tylko szukać wypoczynku, lecz także prowadzić ciemne interesy. Bohaterowie, Marcin i Paulina, zostają wplątani w niebezpieczne wydarzenia, które zagrażają ich życiu. Chechło to historia o miłości, sprawiedliwości i zemście.

Sztauwajery, trzeci tom serii, kontynuuje intrygującą fabułę, w której Julia Czerny, prawniczka, staje w obliczu groźnego przeciwnika, Lucjana Złockiego. Planowane porachunki i tajemnicze działania prowadzą bohaterów do punktu, w którym życie staje na ostrzu noża, a walka o przetrwanie staje się nieunikniona.

Paprocany – cykl Pauliny Świst. Kto kryje się pod tym pseudonimem?

Paulina Świst, znana polska autorka kryminałów, tworzy w cyklu Paprocany napiętą atmosferę, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań. Seria ta z pewnością wciągnie czytelnika w wir emocji i tajemnic, trzymając go w napięciu do samego końca. Co ciekawe, Paulina Świst to pseudonim działającej we Wrocławiu adwokatki specjalizującej się w prawie karnym – możesz więc spodziewać się w cyklu najróżniejszych prawniczych smaczków.