Wirtualne Targi

Seria Students - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Clone. , Ebook | Aleksandra Negrońska

  Autorka bestsellerowej serii „Friends”!Dziewiętnastoletnia Rosanna Denise przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczyna studia prawnicze na uniwersytecie w Leeds. Jednak zmiana miejsca zamieszkania to niejedyny wielki krok dla Rosanny. Teraz zamieszka ze swoją siostrą bliźniaczką, której nie widziała od ośmiu lat, i przybranym bratem Alexandrem White’em.Ponieważ rodzeństwo Rosanny jest bardzo popularne na kampusie, dziewczyna, chcąc nie chcąc...

  Promocja
  okładka Different. , Ebook | Aleksandra Negrońska

  Drugi tom nowej serii autorki „Friends”!Rosanna jest kompletnie rozdarta i kierują nią sprzeczne emocje. Z jednej strony w jej życiu ponownie pojawia się Grayson, dawny ukochany, który wyszedł z więzienia. Dziewczyna w głębi duszy wie, że nie powinna mu ufać, ale nie może zaprzeczyć, że on nadal potrafi zawrócić jej w głowie.Z drugiej strony jest Zayden, do którego Rosanna zaczyna żywić poważniejsze uczucia. Kiedy dowiaduje się o jego spotkaniu z byłą sympatią, poznaje smak z...

  Promocja
  okładka Unique. , Ebook | Aleksandra Negrońska

  Czwarty tom bestsellerowej serii autorki „Friends”!Nieoczekiwane wyjście z więzienia Taylora Williamsa sprawia, że Zayden zaczyna obawiać się o bliskich. Martwi się, że jego ojciec będzie próbował zemścić się na nim i Rosannie za to, że przed rokiem doprowadzili do jego aresztowania.Rosie wspiera chłopaka, mimo że sama ma podobne obawy, które szybko okazują się słuszne. Sam Taylor kontaktuje się z dziewczyną, przekazując jej, że chce spotkać się z synem.Zayden z początku nie ...

  Promocja
  okładka Identical. , Ebook | Aleksandra Negrońska

  Dalsze perypetie losów bohaterów serii „Students”.Rosannie i Zaydenowi nie udało się zrealizować planu sprzed wyprowadzki a ich drogi się rozeszły. Po burzliwym roku Rosie nadal mieszka w Chicago i nie zamierza wracać do Anglii, aby kontynuować studia prawnicze.Jednak wkrótce dziewczyna dostaje propozycję nie do odrzucenia i będzie musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Czy zawalczy o swoją prawniczą przyszłość? Sprawę komplikuje fakt, że Zayden Williams także powrócił do Leed...

Seria Students - książki, ebooki i audiobooki

Szukasz lekkiej, swobodnej, a zarazem niezwykle wciągającej i pełnej zwrotów akcji literatury? Pokochasz serię Students Aleksandry Negrońskiej!

Students – Aleksandra Negrońska. Poznaj autorkę

Aleksandra Negrońska to młoda, obiecująca pisarka. Zaczęła swoją karierę na platformie Wattpad, zdobywając tam wiernych czytelników i tworząc zaangażowany fandom, który wspólnie przeżywał kolejne historie autorki. Dziś może cieszyć się wydanymi na papierze wersjami najlepszych tytułów.

Literatura była od zawsze źródłem fascynacji dla autorki. Staranne obserwowanie otaczającego ją świata kształtowało rozwój jej twórczości literackiej i pozwalało tworzyć unikalne podejście do kreowania postaci.

Od początku swojej kariery literackiej Aleksandra Negrońska współpracuje z wydawnictwem NieZwykłe.

Na jej twórczość składają się głównie powieści obyczajowe, młodzieżowe, romanse. Publikacje autorki to czterotomowa seria Friends oraz cykl Students, która składa się obecnie z czterech tytułów:

 1. Clone;
 2. Different;
 3. Identical;
 4. Unique.

Seria książek Students

Students to kolejna popularna seria Aleksandry Negrońskiej. Fani szybko pokochali twórczość autorki – wystarczył cykl Friends, aby podbić serca To bestseller polskiego Young Adult, skupiający się na historii bliźniaczek, Rosie i Lily, wchodzących w dorosłe życie z różnymi dylematami i emocjami.

Seria Students wyróżnia się świetnie nakreśloną dynamiką między postaciami. Aleksandra Negrońska pisze o sile miłości i więzi rodzinnych w sposób nieszablonowy i zdecydowanie nie odtwórczy. Motyw wyboru i dylematu między prawdziwym uczuciem a dawno niewidzianą siostrą nadaje serii wyjątkowości – jak można się domyślać, nie jest to prosta decyzja.

O czym jest seria Students?

Fabuła pierwszej książki z cyklu Students skupia się na życiu głównej bohaterki, 19-letniej Rosanny. Rodzina Rosanny rozpadła się dawno temu, a matka wraz z jej siostrą bliźniaczką przeprowadziły się do Wielkiej Brytanii, zostawiając ją w Stanach.

Mimo trudnej relacji z matką, Rosanna podejmuje decyzję o przeniesieniu się do Anglii, aby rozpocząć studia. Zamieszkuje tam razem z matką, siostrą i przyrodnim bratem, poznając jednocześnie nowych znajomych. Trudno jednak odnaleźć jej się w środowisku, gdzie priorytetem są pieniądze i zarobki.

W nowym towarzystwie Rosanna nie czuje się komfortowo, a szczególnie irytuje ją Zayden, bezczelny student prawa. Między nimi od samego początku toczy się wojna, jednak ich szczerość może być kluczem do lepszego zrozumienia się nawzajem. A może nawet czegoś więcej?

Książka przedstawia szeroką panoramę studenckiego życia, imprez, oraz wygodnego funkcjonowania dzięki pieniądzom bogatych rodziców. Skomplikowane relacje rodzinne i zaskakujące zakończenie czynią tę książkę świetną pozycją z gatunku Young Adult.

Students – książka po książce. Od Clone po Unique.

Seria łączy w sobie różne elementy popularnych bestsellerów – takie jak romans oparty na motywie love-hate, skomplikowane wątki rodzinne czy wreszcie powieść obyczajową w duchu YA.

 • Clone. Students. Tom 1 opowiada o dziewiętnastoletniej Rosannie, która przenosi się do angielskiego Leeds na studia. Historia skupia się na relacjach rodzinnych i uczuciach, zwłaszcza trudnym związku między Rosą a Zaydenem, chłopakiem jej siostry.
 • Different. Students. Tom 2 kontynuuje losy bohaterów, a Rosanna staje przed dylematem między Graysonem a Zaydenem, eksplorując różne emocje i relacje.
 • Identical. Students. Tom 3 opowiada o osobnych ścieżkach życiowych bohaterów, ich decyzjach i niepewnej przyszłości.
 • Unique. Students. Tom 4 to ostatnia część serii, w której między Rosie i Zaydenem pojawiają się trudności.